Karakter boyutu :
AK PARTİ VATANDAŞLA İÇ İÇE

AK PARTİ VATANDAŞLA İÇ İÇE

Tarih 05 Mayıs 2015, 14:28 Editör reşat tula

13 yıllık Ak Parti iktidarları döneminde sağlıktan eğitime, ulaşımdan tarıma kadar bütün alanlarda Türkiye ve Rize ölçeğinde büyük yatırımlar yapıldı.

13 yıllık Ak Parti iktidarları döneminde sağlıktan eğitime, ulaşımdan tarıma kadar bütün alanlarda Türkiye ve Rize ölçeğinde büyük yatırımlar yapıldı. Köy ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Rize Milletvekili Adayları, istek ve önerileri dinliyor. Bölgede eksik olan çalışmalar hakkında vatandaşlardan bilgiler alınıyor. Yapılması istenilen yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuluyor. Ak Parti Rize Milletvekili Adayları Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak Rize’nin ilçelerini dolaşmaya ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Ak Parti Adayları Rize şehir merkezi, İyidere ve Fındıklı’da esnafla, muhtarlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla ve vatandaşlarla buluştu. AK PARTİ VATANDAŞLA İÇ İÇE Rize Merkez Vakıflar İlk Okulu’nda öğretmenlerle bir araya gelen Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal, Rize’de eğitim alanındaki çalışmaların durumu hakkında öğretmenlerin görüşlerini dinledi. Karal, sorunları yerinde tespit etmek adına ziyaretlerine devam ettiklerini vurguladı. Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal, vatandaşların kendilerine olan güveninin tam olduğunu, bu güveni 13 yıl boyunca durmadan çalışarak vatandaşların hizmetinde olarak sağladıklarını belirtti. Ankara ve Rize arasında sürekli olarak seyahat ettiğini söyleyen Karal, hem Meclis çalışmalarını hem de Rize’de yaşayan vatandaşların sorunları ve taleplerini yerinde takip ettiğini vurguladı. RİZE’DE EKONOMİK FAALİYETLER HIZ KAZANACAK İyidere ilçesinde programına devam eden Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hikmet Ayar, burada Rize bezi dokuma atölyelerini ve esnafı ziyaret etti. Rize’de ekonomik faaliyetlerin hız kazanabilmesi adına gerekli altyapı çalışmalarının verilere dayanarak yapıldığını belirten Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hikmet Ayar, ulaşım imkanlarını arttırarak Rize’yi önemli ticaret yolları üzerinde olan uğrak bir şehir haline getirmek istediklerini, bunun yanında tarımda ve turizmde ciddi projeler geliştirdiklerini vurguladı. OSMAN AŞKIN BAK VATANDAŞLARA CEP TELEFONU NUMARASINI VERDİ Rize’nin Fındıklı ilçesinde vatandaşların ilgisiyle karşılanan Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, görevlerinin vatandaşlara hizmet olduğunu ve kendilerine duyulan bu güvenin yapacakları hizmetlerle koruyucusu olacaklarını belirtti. Fındıklı’da muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda cep telefonu numarasını veren Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, toplantılarda olmadığı sürece gelen aramalara cevap vereceğini, 24 saat boyunca telefonunun açık olduğunu söyledi. Ak Parti İstanbul Milletvekilliği döneminde de sürekli olarak kendi bölgesindeki vatandaşlarla bir arada olduğunu söyleyen Bak, vatandaşların kendilerine olan güvenini ve sevgisini sundukları hizmetlerle arttıracaklarını ifade etti.

Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 5

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
  26.10.2020
 

26.10.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar