Karakter boyutu :
AK PARTİ’NİN BAŞARISI İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞILIYOR

AK PARTİ’NİN BAŞARISI İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞILIYOR

Tarih 06 Mayıs 2015, 15:36 Editör reşat tula

Ak Parti Rize Milletvekili Aday Adayları ve Milletvekili Adayları Öğretmenevi’nde düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

Ak Parti Rize İl Teşkilatı seçim sürecinde büyük bir birlik beraberlik örneği gösteriyor. Milletvekilleri adayları ve aday adayları bir araya gelerek seçim sürecini değerlendirdi, fikir alışverişinde bulundu. Ak Parti Rize Aday Adayları, Ak Parti Rize Milletvekili Adayları Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı toplantıda Ak Parti Rize Teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içerisinde olunacağı mesajı verildi. AK PARTİ’NİN BAŞARISI İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞILIYOR Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal aday adaylarıyla bir araya geldiği toplantıdaki açıklamasında, “Önümüzdeki bir aylık süre içerisinde partimizin başarısı için, 7 Haziran gününün bir bayrama dönüşmesi için hep birlikte mücadele edeceğimize yürekten inanıyorum. Bu konuda sizlerin düşünceleriniz, önerileriniz ve katkılarınız bizim için çok önemlidir. Çalışmalarımıza katılıyorsunuz, bundan sonraki süreçte de sizleri yanımızda görmek isteriz. 7 Haziran’dan sonra da kaldığımız yerden devam etmek için yine el ele ve gönül gönüle koşmak isteriz” dedi. BÜYÜK BİR DAYANIŞMA ÖRNEĞİ Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı konuşmasında, “Ak Parti’nin misyonuna ve vizyonuna yakışır bir aday adaylığı süreci ortaya konuldu. Bu gün o sayede bütün arkadaşlarımız burada, çünkü hiçbir aday adayımız birbirini incitmedi. Ak Parti ortak çatısı altında birlikte hareket edebilme ufkunu, şuurunu ve vizyonunu ortaya koydular” diye konuştu. DAVA ŞUURUYLA HAREKET EDİLDİ Rize’de Ak Parti olarak birlik beraberliğin en üst düzeyde olduğunu belirten Ak Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Dursun Güneş, “Bu yörenin yetiştirdiği çok büyük lider Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davasının savunucusu olmak bizim için bir onurdur. Bu gururu yaşadık” şeklinde konuştu.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  20.10.2020
 

20.10.2020..

İzlenme: 5

   
  19.10.2020
 

19.10.2020..

İzlenme: 12

   
  17.10.2020
 

17.10.2020..

İzlenme: 20

   
  16.10.2020
 

16.10.2020..

İzlenme: 25

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar