Karakter boyutu :
KENAN BIYIK'TAN ÇAYELİ'NE DOĞALGAZ SÖZÜ

KENAN BIYIK'TAN ÇAYELİ'NE DOĞALGAZ SÖZÜ

Tarih 07 Mayıs 2015, 11:36 Editör reşat tula

Seçim çalışmalarını Çayeli ilçesinde sürdüren CHP Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık ile Candan Eyüboğlu, Çayeli halkına kendilerine gösterdikleri ilgi ve sevgiden dolayı teşekkür etti. Kenan Bıyık, Çayeli esnafının sorunlarını giderecek adımları atmak için Çayeli'den güçlü bir destek beklediğini söyledi. Bıyık, ayrıca Çayeli'ne doğalgaz getirme sözü verdi.

Çayeli'de esnaf ziyaretinin ardından katıldığı Halk Eğitim Merkezi dönem sonu sergisinin açılışına katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık ile Candan Eyüboğlu, sergiyi gezerken vatandaşların ilgi odağı haline geldiler. ESNAFA DESTEK PAKETİ Ardından esnaf ziyareti yapan Bıyık ve Eyüboğlu'na Çayelili vatandaşların ilgisi büyük oldu. Çayeli esnafı, günden güne işlerin azaldığını belirtirken, kimileri siftah yapmadan kepenk kapattığını ifade etti. Çayeli esnafına, önemli destekler hazırlayan CHP'nin Rize Milletvekili Adayı Kenan Bıyık, esnafın ve küçük işletmelerin sorunlarını çözecek adımlar atılacağını söyledi. Esnafın giderlerini vergiden düşeceğini, ödediği vergi ve prim miktarı kadar faizsiz kredi kullanabileceklerini, bilgi teknolojileri alanında yeni kurulan şirketlerden 3 yıl boyunca gelir vergisi alınmayacağını, Bağ-Kur prim borcu olan esnafın, şimdi olduğunun aksine sağlık hizmeti almaya devam edeceğini, Bağ-Kur'lu olanların diğer sigortalılarla aynı sürede emekli olabileceğini ve aynı maaşı alabileceğini belirten Kenan Bıyık, tüm bunları gerçekleştirebilmek için Çayeli esnafından destek istedi. ÇAYELİ'NE DOĞALGAZ Çayeli halkının taleplerinin başında gelen doğalgaz konusunda Rize Milletvekili olarak gerekli girişimleri yapacağını vurgulayan Kenan Bıyık, Çayeli'ne doğalgaz getireceğinin sözünü verdi. Bıyık ve Eyüboğlu, Çayeli halkına, kendilerine gösterdikleri ilgi ve sevgiden dolayı özel teşekkürlerini ilettiler.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 4

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 9

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar