Karakter boyutu :
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Rizeye Geliyor

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Rizeye Geliyor

Tarih 09 Mayıs 2015, 00:21 Editör reşat tula

Yedi Renk! Tek Yürek! Platformu; tarafından düzenlenen “Yeni Demokratik Anayasa Temelli Başkanlık Sistemi Paneli 9 Mayıs Cumartesi günü Rize’nin Güneysu ilçesinde gerçekleşecek.

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, 50 İlin Temsilcileri ile Demokratik Anayasa ve Başkanlık Sisteminin tartışılacağı “Başkanlık Sistemi” Paneline katılmak üzere 9 Mayıs Cumartesi günü Rize’ye gelecek.

Kurtulmuş, yarın (Cumartesi) saat: 12.00’de Trabzon’dan Rize’ye hareket edecek. Saat 13.00’te Başkanlık Sistemi Paneline katılacak olan Kurtulmuş, panelin ardından yemek molası verecek ve ardından saat16.00’da Güneysu’dan Trabzon’a hareket edecek.

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un da katılacağı ve elli ilin vakıf ve dernek temsilcilerin yer alacağı panelin oturum başkanlığını Okçular Vakfı Başkanı Haydar Ali Yıldız yaparcak. Panele ayrıca, Star Gazetesi yazarı Orhan Miroğlu, gazeteci Markar Esayan, SETA Vakfı Başkanı Prof. Dr. Burhanettin Duran, Memur-Sen Genel Başkan Vekili Günay Kaya, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, Prof. Dr. Vedat Bilgin ve AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk konuşmacı olarak katılacak.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 2

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 3

   
  26.10.2020
 

26.10.2020..

İzlenme: 19

   
  24.10.2020
 

24.10.2020..

İzlenme: 20

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

Tüm videolar