Karakter boyutu :
ADALET BAKANI İPEK BAŞKAN KASAP’I ZİYARET ETTİ

ADALET BAKANI İPEK BAŞKAN KASAP’I ZİYARET ETTİ

Tarih 11 Mayıs 2015, 09:22 Editör reşat tula

Adalet Bakanı Kenan İpek ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı belediye başkanlığında ziyaret etti.

Adalet Bakanı Kenan İpek ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı belediye başkanlığında ziyaret ettiler. Rize Belediye Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarete, Adalet Bakanı Kenan İpek, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Nusret Bayraktar, Rize Valisi Ersin Yazıcı, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ve Belediye Başkan Yardımcıları katıldı. BAŞKAN KASAP,”MAVİ ŞEHİR PROJESİNİ ANLATTI” Adalet Bakanı Kenan İpek ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ve Milletvekillerini Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, belediye binası önünde karşıladı. Karşılama sonrası makamda gerçekleştirilen ziyarette Başkan Kasap, Adalet Bakanı İpek’e Sahil de Uygulama safhasına geçilen 5 bin metrekarelik alanda dolgu çalışmaları devam eden Sahil Külliye Projesi bugünkü adıyla “Mavi Şehir Projesi” ve Cumhuriyet Meydan projesi hakkında bilgiler verdi. BAKAN İPEK “KÜLLİYE KÜLTÜREL KATKI SAĞLAYACAK” Sahil Külliye Projesi bugünkü adıyla “Mavi Şehir Projesi” hakkında Adalet Bakanı Kenan İpek’e bilgi veren Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a Bakan İpek, projeyi çok beğendiğini bir Rize’li olarak Külliyenin toplumumuzda sosyo- kültürel katkılar sağlayacağı kanaatinde olduğunu söyledi.

Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  26.10.2020
 

26.10.2020..

İzlenme: 14

   
  24.10.2020
 

24.10.2020..

İzlenme: 18

   
  23.10.2020
 

23.10.2020..

İzlenme: 22

   
  22.10.2020
 

22.10.2020..

İzlenme: 30

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

Tüm videolar