Karakter boyutu :
Ellerinden Öpülesi Anneler..

Ellerinden Öpülesi Anneler..

Tarih 11 Mayıs 2015, 09:32 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı'nın eşleri Hanife Yazıcı Hanımefendi, Anneler Günü dolayısıyla Öğretmenevi'nde düzenlenen programda annelerle bir araya geldi.

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü münasebetiyle Bayan Yazıcı'nın koordinesinde Rize Gönül Elçileri Derneği, Rize Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ile RİZEM Güzel Sanatlar Derneği tarafından gerçekleştirilen programa, Rize Milletvekili Hasan Karal, Vali Yardımcısı Turan Yılmaz, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Gönül Elçileri ile hizmet alan anneler katıldı. Düzenlenen programda konuşan Bayan Yazıcı, " Annelik özveri isteyen karşılıksız sevgiye dayanan en yüce ve kutsal makamlardan biri. Dünyayı yaşanabilir kılan sevginin en büyük kaynağı şüphesiz anne sevgisi ve şefkati ve sıcak yüreğidir " ifadelerini kullanarak tüm annelerin anneler gününü kutladı Annelere Vali Ersin Yazıcı'nın selamlarını da ileten Bayan Yazıcı, Anneler Günü programı kapsamında annelere seslenmenin, kendisi için ayrı bir mutluluk olduğunu belirterek, " Bizim nazarımızda bütün anneler 'Yılın Annesi'dir, 'Yılın Değeri'dir, 'Yılın Kıymeti'dir. Bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, geleceğe hazırlayan, annelerimizin Anneler Günü'nü canı gönülden kutluyor, onların ellerinden öpüyorum" dedi. Misafirlerle tek tek ilgilenen Bayan Yazıcı,her zaman ailelerin hizmetinde olduklarını ifade etti. Çocuk evlerinde kalan çocuklar tarafından da Bayan Yazıcı'ya anneler günü çiçeği verildi.

Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 5

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
  26.10.2020
 

26.10.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar