Karakter boyutu :
ERDOĞAN’A BABA  OCAĞI’NDA  SEVGİ  SELİ…

ERDOĞAN’A BABA OCAĞI’NDA SEVGİ SELİ…

Tarih 11 Mayıs 2015, 18:32 Editör reşat tula

Rize’de toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Hemşehrileri yalnız bırakmadı. Erdoğan’ın konuştuğu alan hıncahınç doldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize’de toplu açılış töreninde halka seslendi. Erdoğan’ı Rize’de büyük bir kalabalık karşıladı. Miting alanında boş yer kalmadı. 7 HAZİRAN’DA BUNLARA DERSİNİ VERİN: ‘’Bunlara gereken dersi 7 Haziran’da vermeniz gerekir’’ diyen Erdoğan ‘’Ah benim Kürt kardeşlerim. Benim Kürt kardeşlerim dindardır. Ama kalkıp ta bu ülkenin Müslüman insanlarına, kalkıp Kabe’yi Taksim olarak gösterenlere 7 Haziran’da gereken dersi verecek misiniz? Her darbeyi, her cuntayı desteklediler. RİZE-ARTVİN HAVA ALANINI BAŞLATTIK: Rize’nin ulaşım konusunda hiçbir sorunu kalmayacak. Rize-Artvin Havalimanı çalışmalarını başlattık. Çayeli-Pazar arasında bu havalimanını yapacağız. SALARHA TÜNELİNİN İHALESİ YAPILACAK: Cumhurbaşkanı Erdoğan; Rize’nin çehresi değişecek.26 Mayıs’ta Salarha Tüneli’nin ihalesini yapacağız. Salarha tünelini güney çevre yoluna bağlayacağız. "PARELEL ÖRGÜT BUNLARA LOJİSTİK SAĞLIYOR" Paralel örgütün bunlara lojistik destek sağladığını kaydeden Erdoğan, şunları söyledi: “Hani Diyarbakır Belediyesi’nin arka kapısından giriyorlardı ya. Kimler kimlerle el tutuştu. Aslında bu oyun yeni değil 200 yıldır tekrarlanıyor. Milletimiz her defasında bunlara dersi verdi. İnşallah bir kere daha birliğinden kardeşliğinden yana oy kullanacak. 7 haziran seçimleri yeni Türkiye’nin inşası yolunda da önemli bir dönemeç olacak. 70’li yılları 90’lı yılları hatırlayanınız var. Lütfen o yılları gençlere anlatın. Hastanede yaşadıklarınız yollarda çektiğiniz çileleri anlatın. Yeni Türkiye’yi hep birlikte inşa edelim. Yeni Türkiye’nin inşası için yeni Anayasa ve başkanlık sistemine ihtiyaç var. İngiltere’de 3 parti seçimi kaybettikleri için 3 saat içinde istifa ettiler bizimkiler yapabilirdiler mi ? Ben ne diyordum hatırlayın. ’Partim birinci olmazsa ertesi gün istifa edeceğim’ diyordum. diğerlerine ‘siz de istifa etmeye hazır mısınız?’ diyordum. Şimdi aynı şeyi başbakan söylüyor. Siyasetin de bir dürüstlüğü var be. Siyasetin de onuru var. Batılı bunu gösteriyor da siz niye gösteremiyorsunuz ?” "MEYDANLARA ÇIKIP KONUŞMA HAKKIMI ELİMDEN BUNLARIN HİÇBİRİ ALAMAZ" Erdoğan, meydanlara çıkıp konuşması ile ilgili olarak da “ ‘Cumhurbaşkanı meydanlara çıkmasın’ diyorlar. Millet, bu meydanlara çık diye bana bu oyu verdi. Bu milletin içinden çıkan cumhurbaşkanına hangi hakla yasaklama yoluna gidersiniz. Bunlar anayasayı da okumuyorlar. Vatana ihanetten başka cumhurbaşkanının bir suçu yoktur. Benim bu hakkımı elimden bunların hiçbiri alamaz. Biz bu yola çıkarken kefenimizi giydik, öyle çıktık, öyle de yürüyoruz. Bu millete hizmet yolunda bu yolculuğumuz devam edecek” ifadelerini kullandı. Konuşmasının sonunda alandaki hemşehrileriyle birlikte Rizede’ki 29 Tesisin toplu açılış kurdelesini keserek yaptı.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  19.09.2020
 

19.09.2020..

İzlenme: 25

   
  18.09.2020
 

18.09.2020..

İzlenme: 28

   
  17.09.2020
 

17.09.2020..

İzlenme: 35

   
  16.09.2020
 

16.09.2020..

İzlenme: 30

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar