Karakter boyutu :
7 HAZİRAN’DA GEREKEN DERS VERİLMELİ

7 HAZİRAN’DA GEREKEN DERS VERİLMELİ

Tarih 11 Mayıs 2015, 18:36 Editör reşat tula

Rize`de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başını örten kadın özgürlüğünden vazgeçmiştir" diyen Ayşenur Arslan`ı eleştirdi.

Rize`de Ayşenur Arslan`ın "Başını örten kadın özgürlüğünden vazgeçmiştir" sözüne tepki gösteren Erdoğan, "Milletin değerleriyle uğraşanlara başörtüsü ve inanç düşmanlığı yapanlara 7 Haziran`da dersin toptan verilmesi gerekir" dedi: "BUNLARA 7 HAZİRAN`DA DERS VERİLMESİ GEREKİR" "Aynı zihniyetteki bir gazeteci de daha önce sovyetler birliğine övgü söylerek demokrasinin sandıktan geçmediğini söyledi. Bu gazeteci geçtiğimiz günlerde anamuhalefetin kanalına çıkıp ne diyor biliyor musunuz? "Başını örten kadın özgürlüğünden vazgeçmiştir." Milletin değerleriyle uğraşanlara başörtüsü ve inanç düşmanlığı yapanlara 7 Haziran`da dersin toptan verilmesi gerekir. İstanbul`da Rizeli hemşerilerimle bir araya geldiğimde ana muhalefet partisi başkanı rahatsız olmuş. Benim hemşehrilerimle bir araya gelmemin demokrasiye zarar verdiğini söylüyor. Aynı zihniyetteki bir gazeteci de daha önce Sovyetler Birliği dönemine övgü düzüp, milletimizi tahkir ederek demokrasinin sandıktan geçmediğini söylemişti. Hatta daha ileri gidip, ana muhalefetin terör örgütünün güdümündeki partiyi ittifak yapmaya, silahlı ya da silahsız mücadeleye davet etmişti. Bu gazeteci geçtiğimiz günlerde ana muhalefetin TV`sinde ne diyor biliyor musunuz: "Başını örten kadın özgürlüğünden vazgeçmiştir" Ah benim kardeşlerim ah. Bunlara gereken dersi 7 Haziran`da vermeniz lazım. Milletin değerleriyle uğraşanlara başörtüsü ve inanç düşmnanlığı yapanlara 7 Haziran`da dersin toptan verilmesi gerekir.. Eskiden millet çalışıyor onlar yönetiyordu; Millet yönetimde söz sahibi olunca onların borusu ötmez oldu.2008 YILINDA YENİ TÜRKİYE`Yİ HEP BİRLİKTE İNŞA EDELİM Ülkemizin semalarında ezan sesleri okunmaya devam edecek. Neler çektik. İstanbul`a burdan çıkıp kaç saatte gidiyorduk, şimdi kaç saatte gidiyoruz. Paramızdan 6 sıfırı attık. Paramız dolar karşısında bir yere geldi. O zamanın köşe yazarlarından bir tanesi ne demişti biliyor musunuz? "6 sıfırı atsınlar Taksim Meydanı`nda anıracağım." Hala bekliyorum anıracak. Yeni Türkiye`yi hep birlikte inşa edelim. Sayın Başbakan ben istifa etmeye hazırım, siz de var mısınız? diyor. Siyasetin de bir dürüstlüğü var yav. Batılı bu dürüstlüğü gösteriyor da siz niye gösteremiyorsunuz.

Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 3

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 8

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 14

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar