Karakter boyutu :
Rize’de ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’ konulu fotoğraf sergisi açıldı

Rize’de ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’ konulu fotoğraf sergisi açıldı

Tarih 13 Mayıs 2015, 09:50 Editör reşat tula

Rize’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlik ve siyaset yıllarındaki fotoğraflarından oluşan sergi açıldı. Sergiyi gezen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’de gerçekleştirdiği tarihi mitinge katılan tüm hemşerilerine teşekkür etti.

Rize’de Tuzcuoğlu Memişağa Belediye Parkında dün açılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk, gençlik ve siyaset yıllarındaki fotoğraflarından oluşan sergi Araştırmacı Yazar Fatih Sultan Kar’ın tarafından derlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayat serüvenini anlatan fotoğraf karelerine Rizeliler yoğun ilgi gösterdi. Çok sayıda kişi fotoğraflarla birlikte fotoğraf çektirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan için Rize’ye gelen ulusal haber kanalları da sergiyi haber bültenlerine taşıdı. KARAL VE KASAP ZİYARET ETTİ Sergiyi AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ta ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün Rize’de gerçekleştirdiği toplu açılış töreni ve mitingi ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, “Cumhurbaşkanımız muazzam bir kalabalığa hitap ettiği tarihi bir miting gerçekleştirdi. Rize’nin bağrından çıkan dünyaya insanlığın, hakkın ve adaletin ne olduğunu hatırlatan bir büyük lideri kendi memleketinde hemşerileri bağrına basmıştır. Rizeli her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu göstermiştir. Rizeli vefalıdır, sadakat duygularına sahiptir. Tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 2

   
  30.11.2020
 

30.11.2020..

İzlenme: 8

   
  28.11.2020
 

28.11.2020..

İzlenme: 15

   
  27.11.2020
 

27.11.2020..

İzlenme: 20

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar