Karakter boyutu :
BASKETBOLDA TARİH YAZDILAR

BASKETBOLDA TARİH YAZDILAR

Tarih 15 Mayıs 2015, 09:04 Editör reşat tula

Rize Belediyesi Yıldız Bayan Basketbol Takımı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Basketbol federasyonu (TBF) Hatay da oynanan Yıldız Bayanlar Türkiye şampiyonasında, Rize Belediyesi Yıldız Bayan Basketbol Takımı Türkiye dördüncüsü oldu. 900 ‘ü aşkın takımın yarıştığı müsabakalardan tek Belediye takımı olarak turnuvada Türkiye 4. Sü olan Rize Belediye Yıldız Bayan Basketbol Takımı Sporcu ve Antrenörlerini Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, makamında kabul etti. BAŞKAN KASAP, BAŞARILI SPORCULARI TEBRİK ETTİ.. Makamda gerçekleştirilen ziyarette Başkan Kasap, yaptığı açıklamada; “Kulüp temsilcisi, Antrenör, Sporcular ve Belediye yönetimimizin gayretleri ile ortaya çıkarılan çok önemli bir sonuç. Karadeniz Bölgesi ve Anadolu şampiyonluklarında yaklaşık 972 takım ve Fenerbahçe ile yapılan maç sonucunda Türkiye dördüncülüğü elde eden Yıldız Kızlarımız büyük bir başarı sağladılar. Takım içerisinde ayrıca “En değerli oyuncu” ve milli takıma seçilen Erdenay Topçu ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi. Takım Antrenörü Mehmet Kaputoğlu,” Hedeflerimizi hep yüksek tuttuk ancak çok zor karşılaşmalar geçirdik. Türkiye 4. Sü olduk. Turnuva da bizden desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap’a Kulüp yöneticilerimize, azimli çalışmaları ile sporcularımıza “en değerli oyuncu” ve milli takıma seçilen Erdenay Topçu, kızımıza bende çok teşekkür ediyorum". dedi.

Spor

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Süper Lig'in açılış maçında 11 Eylül Cuma günü Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Çaykur Rizespor, hazırlıkl...

TFF'den transfer talimatında değişiklik

TFF'den transfer talimatında değişiklik TFF, Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatında değişiklik yaptı.

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar