Karakter boyutu :
Başkan Kasap Millileri Yolcu Etti

Başkan Kasap Millileri Yolcu Etti

Tarih 15 Mayıs 2015, 13:56 Editör reşat tula

Artvin 'de yapılan U-19 Türkiye Şampiyonasında birinci olan Rize Belediyespor Rafting Takımı Avrupa yolcusu.

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Başkanlığı, Yusufeli Kaymakamlığı ve Yusufeli Belediyesi tarafından organize edilen, U-19, U-23 bay - bayan 1. Etap Türkiye Rafting şampiyonasında Erkekler U-19 Türkiye Şampiyonasında büyük başarı gösteren Rize Belediyespor Rafting takımı Bosna- Hersek'de yapılacak olan Avrupa şampiyonasına katılmak üzere Rize'den hareket etti.. U-19 kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Rize Belediyespor Rafting Takımı, Bosna - Hersek'de 9 ayrı ülkeden katılımın olacağı Avrupa Şampiyonasına Türkiye'yi temsilen Milli Takım olarak katılıyor. İlimize bu başarıyı kazandıran U-19 kategorisi Rize Belediyesi Rafting Takımını, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap belediye binası önünden uğurladı. Sporcuları Bosna- Hersek'de yapılacak olan Avrupa şapiyonasına katılmak üzere Rize Belediyesi önünden uğurlayan Rize Belediye Prof. Dr. Başkanı Kasap: Belediyemizin U-19 Rafting takımı Artvin'de yapılan Türkiye Şampiyonasında büyük başarı sağlayarak Türkiye şampiyonu oldular. Bu başarının ardından Bosna - Hersek'de yapılacak olan Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. Kurumumuz ve İlimiz adına gurur verici bu tabloyu ortaya koyan Rize Belediyesi Rafting takımı sporcularımıza Avrupa'da başarılar diliyorum. Rize Belediyesi olarak sporcularımıza elimizden gelen desteği veriyor ve vermeye devam edeceğiz" dedi. Rize Belediyesi Rafting Takımı Antrenörü İbrahim Sarı açıklamasında: Rize Belediyesi Rafting takımı olarak daha önceki yıllarda bilindiği üzere başarılarımız olmuştur. 2013 yılında dünya birincisi olmuştuk. Bosna - Hersek'de yapılacak olan Avrupa şampiyonasında 1. olmayı ve Milli Marşımızı okutmayı hedefliyoruz. Rize Belediyesi Rafting Takımı olarak Milli Takımı temsilen bu yarışmaya katılıyoruz. Gururluyuz ve Rize Belediye Başkanımıza desteklerinden ötürü başarılar diliyorum" dedi.

Spor

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Süper Lig'in açılış maçında 11 Eylül Cuma günü Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Çaykur Rizespor, hazırlıkl...

TFF'den transfer talimatında değişiklik

TFF'den transfer talimatında değişiklik TFF, Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatında değişiklik yaptı.

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 1

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 4

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 9

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar