Karakter boyutu :
TÜRKİYE ŞAMPİYONU RAFTİNG TAKIMINI BOSNA-HERSEK’E UĞURLANDI

TÜRKİYE ŞAMPİYONU RAFTİNG TAKIMINI BOSNA-HERSEK’E UĞURLANDI

Tarih 16 Mayıs 2015, 10:44 Editör reşat tula

Çaykurspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, 30 Nisan-03 Mayıs 2015 tarihleri arasında Artvin-Yusufeli-Barhal Çayı'nda yapılan U-23- U-19 ve açık yaş, Bay-Bayan R6 Rafting Türkiye Şampiyonasında, Büyükler Yarışmalarında Türkiye Şampiyonu, Gençler yaraşmalarında ise Türkiye İkincisi olan, Çaykurspor Kulübü Rafting takımı Antrenör ve sporcularını makamında tebrik ederek, başta beyaz çay olmak üzere, Çaykur çay çeşitleri ve yöresel ürünlerden oluşan çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Çaykurspor Kulübü YK Başkanı ve Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Yusufeli yarışmalarında, Türkiye Şampiyonu olarak, Türkiye Rafting Milli Takımını Avrupa Şampiyonasında temsil edecek olan, Rafting Antrenörü ve sporcularını tebrik ve ödüllendirmenin ardından, 21-24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Bosna-Hersek’in, Banja Luka şehri, Vrbas nehrinde yapılacak olan, Avrupa Rafting Şampiyonasına Türkiye Milli Takımını temsil edecek olan, Çaykurspor Kano ve Rafting Antrenör Rıza Avcı ve Bosna-Hersek’teki Avrupa Şampiyonasına katılacak olan sporcularının, Genel Müdürlük binasından önünden sevgi ve dualarla uğurladı. Bugün Rize’den ayrılan Türkiye Şampiyonu Çaykurspor Rafting takımını uğurlamaya, Genel Müdürü Sütlüoğlu’nun Yardımcıları Süleyman Pınarbaş, Dr. Turgay Turna, Çaykurspor Kulübü Genel Kaptanı Mahir Biberoğlu ve Çaykurspor Kulübü Müdür Bayram Ali Kavalcı’da hazır bulundular. Çaykurspor Kulübü kano ve Rafting Antrenörü Rıza Avcı, “Bizlere başarımız için her türlü imkanı sağlayan kulübümüzün kıymetli başkanı ve Çaykur Genel Müdürümüz Sayın İmdat Sütlüoğlu’na söz verdik. İnşallah Bosna-Hersek’ten ülkemize ve Rize’mize Avrupa şampiyonu olarak döneceğiz. ”dedi.

Spor

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Süper Lig'in açılış maçında 11 Eylül Cuma günü Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Çaykur Rizespor, hazırlıkl...

TFF'den transfer talimatında değişiklik

TFF'den transfer talimatında değişiklik TFF, Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatında değişiklik yaptı.

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar