Karakter boyutu :
BAKAN İPEK VE HSYK ÜYELERİ  RİZE'DE

BAKAN İPEK VE HSYK ÜYELERİ RİZE'DE

Tarih 16 Mayıs 2015, 17:46 Editör reşat tula

Adalet Bakanı Sayın Kenan İpek mahiyetinde Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) vekili ve üyeleri Güneysu- Kıbledağı’nda yapımı devam eden Camii ve mesire alanında ki incelemelerinin ardından, Rize Belediye başkanlığınıda ziyaret ettiler.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği üzerine yenisi yapılan Güneysu- Kıbledağı’nda yapımı devam eden Ayane Camii ve mesire alanında ki incelemelerin ardından, Bakan İpek ve beraberindeki heyet Rize Belediye Başkanlık makamını ziyaret etti. Ziyarete, Adalet Bakanı Kenan İpek, Rize Valisi Ersin Yazıcı, “HSYK” Başkan vekili ve üyeleri, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız katıldı. BAŞKAN KASAP’IN BAKAN İPEK’LE DOSTLUĞU..! Sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Adalet Bakanı Kenan İpek’le dostluklarının nereden geldiğine değindi. Başkan Kasap, “Geçmişte Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Sayın Fahri Kasırga ve birçok arkadaşımızın içerisinde bulunduğu 80-100 kişilik bir Rize gurubuz var, orada biz yıllardır her ay toplanırız ordan beridir bir dostluğumuz oluşmuştur” dedi. Ziyaret, Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın Bakan İpek ve HSYK, Başkan vekili ve üyelerine hediye takdimi ile sonlandırıldı.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 5

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 9

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 14

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar