Karakter boyutu :
Tophane’de Coşkulu Açılış

Tophane’de Coşkulu Açılış

Tarih 19 Mayıs 2015, 17:26 Editör reşat tula

AK Parti Rize İl Başkanlığı Tophane Mahallesi’nde seçim irtibat bürosunun açılışını vatandaşların da katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirdi.

Açılış törenine AK Parti Rize Milletvekili Adayları Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Halk oyunları gösterisinin yapıldığı açılış töreninde Ak Parti Milletvekili Adayları Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak vatandaşlarla horon oynadı.

KARAL, MHP’YE YÜKLENDİ

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal, “Bizim dini duyguları süistimal yaptığımızı söyleyen Milliyetçi Hakeret Parti’sinin Sayın Genel Başkanı’na buradan sesleniyorum. Rize’nin Pazar ilçesinde Miraç Kandili gecesinde MHP’nin Rize milletvekili adayı kendi siyasi broşürünü elif-ba’nın içerisine koyarak kandil hediyesi şeklinde dağıtıyor. Bu din istismarı değil midir diye soruyorum. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu” şeklinde konuştu.

RİZE’DE 5-0’LIK SONUÇ VAR

Seçim sonuçlarında Rize’yi yeni bir rekorun beklediğini söyleyen Ayar, “Yaptığımız anketlerde ve sokakta yaptığımız tespitlerde, Rize 5-0 olacak bir sonuca doğru gidiyor. İnşallah yeni bir rekor Rize’yi bekliyor. En büyük mahallelerimizden bir tanesi olan Tophane Mahallemiz de bu rekora çok büyük katkı verecektir” diye konuştu.

BAK, “TOPHANE MAHALLESİ BANA KASIMPAŞA’YI HATIRLATTI”

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, “Tophane Mahallesi bana Kasımpaşa’yı hatırlattı. Kasımpaşa’da da AK Parti bayrakları her tarafa asılı bir şekildedir. Burası da Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Biz, yiğit adamı, uzun adamı çok seviyoruz diyor.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 16

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 12

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar