Karakter boyutu :
Ardeşenli Emeklilerden CHP'ye  Destek

Ardeşenli Emeklilerden CHP'ye Destek

Tarih 20 Mayıs 2015, 09:34 Editör reşat tula

Ardeşen Emekliler Platformu temsilcisi Bayram Ali Yanoğlu, CHP Ardeşen Seçim Bürosunun açılışına katılarak desteklerini açıkladı.

Ardeşen İlçe Seçim Bürosunun açılışına katılan emekliler CHP'ye tam destek verdiklerini açıkladılar.

Ardeşen'de yaşayan emeklileri bir çatı altında buluşturmak için girişimde bulunduklarını söyleyen Bayram Ali Yanoğlu, şimdilik platform olarak biraraya geldiklerini ilerleyen günlerde dernekleşme çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.


Bayram Ali Yanoğlu, "Emekliler AKP döneminde daha çok yoksullaşmışlardır. Şu ana kadar açıklanan programlara baktığımızda AKP hükümetinin aynı tavrını sürdürdüğünü görmekteyiz. Emeklilerin sorunlarını gündeme getirip net bir politika ortaya koyan parti CHP olmuştur. Diğer muhalefet partileri de bu doğrultuda program açıklamışlardır. Biz emeklilerin sorunlarının, en net tavır ortaya koyan CHP iktidarında çözüleceğine inanıyoruz. Bu nedenle sorunlarımızı ortaya koyarak desteklerimizi göstermek amacıyla CHP'nin seçim bürosunun açılışına katılarak söz aldık ve basın açıklaması yaptık. Bizim için önemli olan sorunlarımızın çözülmesidir. Bu konuda en net tavrı kim ortaya koyarsa onu destekleriz. Bugün CHP bu tavrı ortaya koydu, onu destekliyoruz"dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI