Karakter boyutu :
Karal, “Onlar konuşur biz iş yaparız”

Karal, “Onlar konuşur biz iş yaparız”

Tarih 20 Mayıs 2015, 18:14 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, yaptıkları çalışmaları politikaya mal etmediklerini belirterek, “Onlar konuşur biz iş yaparız” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Yenikale, Balıkçılar, Söğütlü, Maltepe, Esentepe ve Kirazdağı Köylerini, ardından Derepazarı ilçesini ziyaret eden Karal, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

“YARIM SAAT KONUŞTU 25 DAKİKASINI SALARHA TÜNELİ’NE AYIRDI”

Muhalefet partilerinin Salarha Tüneli’nin seçim malzemesi yapılması iddialarına yanıt veren Karal, “Bir partinin milletvekili adayı Salarha Tüneli’ni politikaya malzeme yapmayız diyor. “CHP iktidarında Salarha Tüneli’ni tamamlayacağız” diyor. Yarım saatlik konuşmasının 25 dakikasını Salarha Tüneli’ne ayırdı. Bunu nasıl siyasete mal etmiyorsun. Konuşmanın 25 dakikasında siyasi malzeme olarak sen kullanıyorsun. Ben sadece yaptığımız hizmetlerin başlıklarını veriyorum. Salaha Tüneli Bolu Dağı Tüneli kadar bir tüneldir. Onlar konuşur biz iş yaparız” dedi.

PİJAMALI BİR ŞEKİLDE BAŞBAKANLARIN KARŞILANDIĞI TÜRKİYE!

Geçmişte medya patronlarının ülkenin Başbakanına yaptığı muameleyi hatırlatan Karal, “Medya patronları Başbakanları elleri cebinde pijamalı bir şekilde karşılıyordu. Bu günleri unutmayalım. Onların nezdinde Başbakanların bir önemi yoktur. ‘Biz manşeti atarız hükümeti düşürürüz, manşeti atarız başbakanı ülkenin başına getiririz’ diye düşünüyorlardı” şeklinde konuştu.

“BU ELBİSE BU BEDENE DAR GELİYOR”

Milletten aldıkları destekle Türkiye’de büyük yenilikler yapacaklarını ifade eden Karal, “80 ürünü bu darbe anayasası ülkenin sorunlarına çözüm getiremiyor. Bu elbise bu bedene dar geliyor. Anayasayı bu muhalefet partilerle değil, milletimizle değiştiriyoruz. Türkiye artık daha hızlı bir şekilde yoluna devam edebilsin diye milletimizden desteği istiyoruz” dedi.

Karal, “Önümüzdeki dönemde de gerekirse bir sonraki günden de borç alarak 7 gün 25 saat üzerinden Rizemize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 3

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 8

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 14

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar