Karakter boyutu :
Bak, Turistlere Rize’yi İngilizce Anlattı

Bak, Turistlere Rize’yi İngilizce Anlattı

Tarih 21 Mayıs 2015, 09:28 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, Ardeşen’de esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı Suudi Arabistanlı bir turiste İngilizce olarak Rize’yi anlattı.

Suudi Arasbistan’dan tatile gelen ve Doğu Karadeniz Bölgesini ziyaret eden turist, Osman Aşkın Bak’tan Rize’deki turizm faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Bak, Suudi Arabistanlı turiste Fırtına Vadisi’nin turizm yönünden geliştirileceğini, yapılacak olan kayak tesisleriyle kış sporlarının yaygınlaştırılacağını söyledi.

Yeşil Yol’la birlikte yayla turizminin geliştirileceğini, konaklama tesisleri bakımından da bölgenin üst seviyelere getirileceğini belirten Bak, oluşturulacak olan yürüyüş parkurlarıyla birlikte yaylaların rahatlıkla gezilip görülebileceğini ifade etti.

Osman Aşkın Bak Suudi Arabistanlı turiste, Rize’de deniz üzerinde bir havalimanı yapmaya başladıklarını, böylelikle bölgeye yapılacak olan seyahatlerin kolaylaşacağını söyledi. Turist, projeleri oldukça beğenerek, fikirlerinin bölgeye faydalı olacağını dile getirdi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 3

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 12

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar