Karakter boyutu :
Bak, Turistlere Rize’yi İngilizce Anlattı

Bak, Turistlere Rize’yi İngilizce Anlattı

Tarih 21 Mayıs 2015, 09:28 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, Ardeşen’de esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı Suudi Arabistanlı bir turiste İngilizce olarak Rize’yi anlattı.

Suudi Arasbistan’dan tatile gelen ve Doğu Karadeniz Bölgesini ziyaret eden turist, Osman Aşkın Bak’tan Rize’deki turizm faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Bak, Suudi Arabistanlı turiste Fırtına Vadisi’nin turizm yönünden geliştirileceğini, yapılacak olan kayak tesisleriyle kış sporlarının yaygınlaştırılacağını söyledi.

Yeşil Yol’la birlikte yayla turizminin geliştirileceğini, konaklama tesisleri bakımından da bölgenin üst seviyelere getirileceğini belirten Bak, oluşturulacak olan yürüyüş parkurlarıyla birlikte yaylaların rahatlıkla gezilip görülebileceğini ifade etti.

Osman Aşkın Bak Suudi Arabistanlı turiste, Rize’de deniz üzerinde bir havalimanı yapmaya başladıklarını, böylelikle bölgeye yapılacak olan seyahatlerin kolaylaşacağını söyledi. Turist, projeleri oldukça beğenerek, fikirlerinin bölgeye faydalı olacağını dile getirdi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI