Karakter boyutu :
BOZUK YOLLAR ASFALTLANIYOR

BOZUK YOLLAR ASFALTLANIYOR

Tarih 21 Mayıs 2015, 09:38 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Fen İşleri Müdürlüğünün, Mahallelerde yol ve asfalt çalışmalarının belirli periyotlarda devam edeceğini bildirdi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Fen İşleri Müdürlüğünün, Mahallelerde yol ve asfalt çalışmalarının belirli periyotlarda devam edeceğini bildirdi.
Fen İşleri Müdürlüğü, Belediye sınırları içerisinde hizmetlerini çok yönlü olarak sürdürüyor. Fener mahallesi- Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi güzergahında bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarını tamamlayan belediye ekipleri,  Asfalt çalışmalarının yanı sıra  içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon çalışmalarını da sürdürüyor.
Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, mahallelerin sorunlarını daha yakından takip edebilmek adına belirli zaman dilimi içerisinde sürekli mahalle muhtarları ile toplantılar gerçekleştiriyor.
Yapılan istişareler neticesinde Rize Belediyesi olarak daha sağlıklı hizmet verildiğini söyleyen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap: "Rize'nin mahallelerine daha güzel hizmet verebilmek için sürekli mahalle muhtarlarımız ile irtibat içerisinde olmayı göz önünde tutuyoruz. Çoğunlukla  bozuk olan yolların asfaltlanması konusunda talepler var. Yenilemiş olduğumuz asfalt tesisimiz sayesinde havalarında güzel olmasıyla beraber yoğun bir şekilde asfalt dökme çalışmalarımız başlamış ve hız kesmeden devam edecek.”dedi.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 2

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 7

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar