Karakter boyutu :
KOYUNCU'YA YENİ GÖREV!

KOYUNCU'YA YENİ GÖREV!

Tarih 21 Mayıs 2015, 09:47 Editör reşat tula

Çaykurspor Kulübü Grekoromen Güreş Teknik Direktörü, Milli Güreşçi Rüstem Koyuncu, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığı tarafından, İşitme Engelliler Grekoromen Güreş Milli Takım Teknik Direktörlüğüne getirildi.

Güreş Otoriteleri tarafından, Türk güreşine uzun yıllar kazandırmış olduğu sporcularla her zaman adından bahsettiren, Çaykurspor Kulübü Güreş teknik Direktörü, Koyuncu’nun, Türkiye İşitme Engelliler Milli Takım Antrenörlüğüne getirilmesi, başta güreş camiası olmak üzere, Rize spor kamuoyunda bir hayli sevinçle karşılandı.

Milli Güreşçi, ÇAYKUR spor Kulübü Güreş Grekoromen Teknik Direktörlüğü görevini de yürütmekte olan, Rüstem Koyuncu,” İşitme Engelliler Yıldızlar, Gençler ve büyükler Türkiye Şampiyonasını Çankır’ı ilinde geçen hafta gerçekleştirdik. Bu yarışmalarının hemen akabinde, 24 Mayıs- 6 Haziran 2015 Tarihleri Arasında Niğde, Demirkazık’ta, Yıldızlar Serbest ve Grekoromen, Gençler Serbest ve Grekoromen ve Büyükler Serbest ve Grekoromen Milli Takım Kampı çalışmalarını başlatmış olacağız. Bu yeni görevimde atat sporumuz güreşimize, toplum olarak çok duyarlı olmamız gereken, her biri milletimizin, işitme ve engelli olarak Dünya’ya gelmeleri vesilesiyle en değerli varlıklarımız olan ve onlara karşı çok duyarlı ve hassas olmamız gereken ve güreşe yeteneği olan bu sporcu kardeşlerimi Türk ve Dünya güreşine kazandırmak için özel hayatımdan fedakârlık yaparak faydalı olmak için çalışacağım. Bu çalışmalarımızda bizlere her zaman destek ve motivasyon sağlayan, Çaykurspor Kulübümüz YK Başkanı, Çaykur Genel Müdürümüz Sayın İmdat Sütlüoğlu’na ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Sayın Yakup Ümit Kihtir ile güreş camiamız mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI


Spor

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Süper Lig'in açılış maçında 11 Eylül Cuma günü Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Çaykur Rizespor, hazırlıkl...

TFF'den transfer talimatında değişiklik

TFF'den transfer talimatında değişiklik TFF, Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatında değişiklik yaptı.

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 17

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 12

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar