Karakter boyutu :
Ayar, “AK Parti İnsan Odaklı Çalışır”

Ayar, “AK Parti İnsan Odaklı Çalışır”

Tarih 22 Mayıs 2015, 17:57 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hikmet Ayar, AK Parti’nin politikalarını belirlemede daima insan odaklı çalışmalar yaptığını, halkın gündemi ne ise AK Parti’nin de gündeminin o olduğunu söyledi.

Vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Ayar, Rize’nin Fındıklı ilçesini ardından da Çayeli’ne bağlı Yenihisar Köyü’nü ziyaret etti.

AK PARTİ KAYNAKLARI DOĞRU KULLANIR

Ayar AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde millete ait olan kaynakları en verimli şekilde milletin hizmetine sunduğunu belirterek, “AK Parti’nin temel felsefesi insanı merkeze alma ve hizmet odaklı çalışmadır. Eğitimden spora, sağlıktan ulaştırmaya kadar birçok alanda genelde Türkiye’de özelde Rizemiz’de bir çok yatırıma imza attık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Millete hizmetkar olmaya talibiz” dedi.

TÜM ÇALIŞMALAR BELİRLİ PLANLAR DOĞRULTUSUNDA

Daima plan ve hedefler doğrultusunda bilimsel verilere dayanarak çalışmalarını belirlediklerini ifade eden Ayar, “Biz plansız ve programsız vaatlerde bulunmayız. Milletimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli olan bütün plan ve incelemeyi yaptıktan sonra yapacak olduğumuz işleri ifade ederiz. Rize’mize kazandırdığımız yatırımların her birinin öncesinde büyük bir araştırma vardır. Nitekim havalimanının yapılış süreci de bunu kanıtlar niteliktedir. Bunun gibi bir çok projemiz sağlam temeller üzerine kurulu olarak devam etmektedir” diye konuştu.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar