Karakter boyutu :
AK Parti’yle Rize’de Sporda ve Sosyal Hizmetlerde Büyük İlerleme

AK Parti’yle Rize’de Sporda ve Sosyal Hizmetlerde Büyük İlerleme

Tarih 25 Mayıs 2015, 09:33 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, AK Parti’nin gerek gençlik ve sporda gerekse sosyal hizmetler anlamında Rize’de önemli hizmetler yapıldığını ve bunun artarak devam edeceğini vurguladı.

Bak, Rize’nin Pazar ilçesindeki Mehmet Akif Pirim Spor Salonu’nu ve Özel Doğu Karadeniz Engelli Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.

Rehabilitasyon merkezindeki engellilerle bir araya gelen Bak, vatandaşların iyi koşullarda hizmet görebilmeleri için gerekli takipleri yaptıklarını söyledi.

Osman Aşkın Bak, spor salonundaki gençlere idmanlarında eşlik etti. Güreş salonunda bulunan küçük bir çocukla mindere çıkan Bak, küçük bir gösteri maçı yaptı. Osman Aşkın Bak, ziyaretin sonunda genç sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

HER GEÇEN GÜN HİZMETİN KALİTESİ ARTIYOR

AK Parti’nin insanı temele alan hizmet politikaları sayesinde Rize’deki eğitim, spor ve sosyal hizmet faaliyetlerinin gelişme gösterdiğini vurgulayarak, “Bütün Türkiye genelinde olduğu gibi 13 yıllık AK Parti döneminde Rize’mizde de eğitimden spora, sosyal yardımlaşmadan sağlık hizmetlerine kadar birçok alanda gelişme olmuştur. Vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün daha da arttırarak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

HİZMETİN BOYUTUNU RAKAMLAR ORTAYA KOYUYOR

Osman Aşkın Bak, “Rize’de yapılan sosyal yardımlar 2003 yılında yıllık 2,5 milyon TL idi. 2014 yılında bu rakam 42 milyon TL’ye ulaşmıştır. 2007 yılında engellilere evde bakım ve rehabilitasyon hizmeti başlatarak engelli vatandaşlarımızın hayat kalitesini yükseltme yolunda önemli adım attık. 2007’de Rize’de 499 vatandaşımız bu hizmetten yararlanırken 2014 yılında 3.600’e çıktı” şeklinde konuştu.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  30.10.2020
 

30.10.2020..

İzlenme: 4

   
  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 12

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar