Karakter boyutu :
Rize Belediyesi E-Belediye Uygulaması Cepte

Rize Belediyesi E-Belediye Uygulaması Cepte

Tarih 25 Mayıs 2015, 09:41 Editör reşat tula

Seçildiği ilk günden bugüne Rize Belediyesi'ne gerek hizmet alanında , gerekse teknolojiyi kullanma noktasında her geçen gün yeniliklere imza atan Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap , Şimdi de Mobil E-Belediye Uygulaması ile vatandaşa yeni bir hizmet sundu.

Rize Belediyesi'ne gerek hizmet alanında , gerekse teknolojiyi kullanma noktasında her geçen gün yeniliklere imza atan Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap , Şimdi de Mobil E-Belediye Uygulaması ile Rize Belediyesinde bir ilke imza attı.

Uygulama Android ve IOS platformunda çalışmakta ve bu uygulama sayesinde belediye hizmet binasına gitmeden , borç ödeme su faturası eski borçları ödeme ve diğer tüm bilgilere bir tıkla ulaşma imkanını sağlıyor.

Uygulama kolay kullanılabilirliği ile dikkat çekiyor. Bu uygulama sayesinde Şehir dışında olan Rizeliler de Emlak ve çevre temizlik vergilerini Rize  Belediyesine gitmeden cep telefonu uygulaması ile anında kredi kartı ile ödeyebilecek. 

Programı Cep telefonlarınızda Androidler için "Google Playstore " ye girerek "RİZE BELEDİYESİ" yazarak aratabilir ve karşınıza çıkacak olan Rize Belediyesi Logolu programı indirerek kurabilirler.

 IOS (APPLE) mağazasına da girerek aynı şekilde RİZE BELEDİYESİ şeklinde aratarak aynı şekilde programı bulabilir ve indirebilirsiniz.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  23.10.2020
 

23.10.2020..

İzlenme: 7

   
  22.10.2020
 

22.10.2020..

İzlenme: 25

   
  21.10.2020
 

21.10.2020..

İzlenme: 22

   
  20.10.2020
 

20.10.2020..

İzlenme: 24

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

Tüm videolar