Karakter boyutu :
Sütlüoğlu Denetimlere Başladı !

Sütlüoğlu Denetimlere Başladı !

Tarih 25 Mayıs 2015, 09:53 Editör reşat tula

Hava şartları nedeniyle geçen sezona göre oldukça geç başlayan 2015 yılı yaş çay sezonunun tüm bölgelerde üreticilerin çay hasadına başlamasıyla yoğunluk yaşanmaya başladı.

Çay alımları sorunsuz bir şekilde devam ederken ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu da geçen sezon olduğu gibi bu sezon da fabrika denetimlerine başladı.

2014 yaş çay sezonunda saat ve gün mefhumu gözetmeksizin fabrikalardaki çalışmaları ve alınan yaş çayı denetleyen Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu bu seneki denetlemelere ÇAYKUR’un en uzak fabrikalarından biri olan Tirebolu Fabrikası ziyareti ile başladı.

Tirebolu Fabrikasını ziyaretinde, kaliteli ürün için kaliteli hammadde alınması ve alınan kaliteli hammaddenin prosese uygun olarak ÇAYKUR standardında üretilmesi gerektiğini belirten ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu bunu sağlamak için de tarladan pakete kadar tüm aşamaları yakından takip etmek gerektiğini söyledi.

ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu: “Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da Fabrikalarımızı gezmeye ve incelemeye devam ediyoruz. Bu sezon ilk olarak Tirebolu Fabrikamızı ziyaret ettik. Hammaddenin kalitesi bizim için çok önemli. Öncelikli olarak ona bakıyoruz ve tabii ki imalatla ilgili diğer konuları da inceliyoruz. Gerekli gördüğümüz önlemleri alıyoruz almaya da devam edeceğiz. Eksik gördüğümüz konularda arkadaşlarımızı uyarıyoruz” Dedi


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  23.10.2020
 

23.10.2020..

İzlenme: 7

   
  22.10.2020
 

22.10.2020..

İzlenme: 25

   
  21.10.2020
 

21.10.2020..

İzlenme: 22

   
  20.10.2020
 

20.10.2020..

İzlenme: 26

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

Tüm videolar