Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP, MAHALLELERİ GEZİYOR

BAŞKAN KASAP, MAHALLELERİ GEZİYOR

Tarih 26 Mayıs 2015, 17:09 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap mahallelerde inceleme yaparak muhtar ve mahalle sakinlerini dinliyor.

Daha önce Belediye binasında sürekli muhtarlarla toplantılar yapan Başkan Kasap, bu kez mahalleleri dolaşarak eksikleri yerinde inceledi. Önceki toplantılarda yapılan istişarelerde mahalle muhtarlarının taleplerini dinleyen Başkan Kasap, Rize Belediyesi olarak teknik ekibe sorunların çözümü konusunda talimatlar veriyor.

Gün içerisinde Rize Belediyesi Meclis Üyeleri ile beraber 4 ayrı mahalleyi gezen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, mahalle sakinleri ve muhtarlar ile çay içerek sohbet etti.

KONUŞULANLAR SÖZDE KALMIYOR...

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ın sürekli kendileriyle ilgilenmesi ve mahallelerinde bulunan eksiklerin giderilmesi noktasında Rize Belediyesinin çalışmalarından memnun olan mahalle muhtarları Başkan Kasap'a ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ettiler. Toplantıların sonuçsuz kalmadığını vurgulayan mahalle muhtarları konuşulanların sözde kalmadığını dile getirdiler.

Mahallelere yapmış olduğu ziyarette konuşma yapan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap: "Daha önce siz muhtarlarımızla belediye hizmet binamızda sürekli toplantılar halinde olduk istek ve şikayetlerinizi dinledik. Taleplerinizi dikkate aldık notlarımızı tuttuk. Tutmuş olduğumuz notlar arasında öncelik sırasına göre taleplerinizi değerlendiriyor ve çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Muhtarlarla aramızdaki bağı koparmıyoruz ve bugün mahallelerinize gelerek taleplerinizi yerinde görmek istedik. Bugün burada bize iletmiş olduğunuz talepleri not aldık. Önceki toplantılarımızda olduğu gibi bu taleplerinizi de dikkate alarak hizmet noktasında elimizden geleni yapacağız. Büyük oranla sorunlarınız asfalt yol bakım ve kanalizasyon çalışması yönünde olduğunu görüyoruz. Asfalt çalışmalarımız başladı. İnşallah bu sezon yeni asfalt tesisimiz sayesinde yoğun bir şekilde asfalt dökmeyi hedefliyoruz. Kanalizasyon ve alt yapı olarak eksiklerimizi Avrupa Birliği destekli bir hibe projemiz var. Bu proje çerçevesinde inşallah gerekli çalışmaları başlatacağız" dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  27.11.2020
 

27.11.2020..

İzlenme: 8

   
  26.11.2020
 

26.11.2020..

İzlenme: 7

   
  25.11.2020
 

25.11.2020..

İzlenme: 14

   
  24.11.2020
 

24.11.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar