Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP ADIM ADIM GÜNDOĞDUYU GEZDİ

BAŞKAN KASAP ADIM ADIM GÜNDOĞDUYU GEZDİ

Tarih 26 Mayıs 2015, 17:20 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, teknik ekibi, Rize Belediyesi Meclis Üyesi Saffet Kopuz ve Bilgin Kopuz ile beraber Gündoğdu bölgesinde mahalle gezilerine devam etti.

Ekibiyle beraber Gün doğdu bölgesinde, Mezra, Bozkale, Hamidiye, Dağınıksu ve Taşlıdere olmak üzere 5 ayrı mahalleye yapmış olduğu ziyaretler çerçevesinde mahalle sakinleri ve muhtarlar ile bir araya geldi.

Ziyaret etmiş olduğu mahallelerde Rize Belediyesinin hizmetlerinden vatandaşların memnun olduğunu gören Başkan Kasap, kalan eksikleri değerlendirmeye aldı ve Belediyenin hizmet kapısı olduğunu belirterek çalışmaların daha yoğunlaşacağını söyledi.

SİZLERİN MEMNUNİYETİ ÇALIŞMA AZMİMİZİ DAHA ÇOK ARTTIRIYOR...

Mahalle sakinleri ve muhtarlar ile bir araya gelen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap: "Rize Belediye Başkanı olarak halkımızla daha iç içe olmak için gayret gösteriyoruz. Halkın arasında olmak sorunları yerinde incelemek Rize Belediyesi olarak daha kaliteli hizmet vermemize vesile oluyor. Gezdiğimiz mahallelerde vatandaşlarımızın memnuniyeti ile karşılaşıyoruz. Bu demektir ki 1 yıllık Belediye Başkanlığım süresi içerisinde Rize Belediyesi olarak mahallelerimizin sesine kulak vererek gelen talepleri dikkate alıyoruz. Eğer ki dikkate almamış olsaydık bu gün burada sizler bu ilgiyi göstermemiş olurdunuz. Sizlerin bu memnuniyeti bizim daha büyük bir şevk ile hizmet yapmamızı sağlıyor" dedi.

GÖNÜL İSTERKİ HERŞEYİ BİR ANDA YAPALIM....

Başkan Kasap: "Rize Belediyesi olarak mahallelerimizin eksiklerini sırasıyla tamamlamaya çalışıyoruz. Gönül istiyor ki her şeyi bir anda yapalım. Fakat imkanlarımız çerçevesinde çalışmaları sürdürüyoruz. Eksiklikleri görüyor not alıyor ve öncelik sırasına göre elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bugün gündoğdu bölgemizdeki mahallelerimizi geziyoruz. Yolarımızdaki bozuklukları beton ve asfaltlama ile gideriyoruz. Bunun yanında çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Devletimizden aldığımız güç ile beraber daha kalıcı işler başaracağımıza inancım tamdır. Halkımızdan sabır ve birlik beraberlik bekliyorum" dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI