Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP ADIM ADIM GÜNDOĞDUYU GEZDİ

BAŞKAN KASAP ADIM ADIM GÜNDOĞDUYU GEZDİ

Tarih 26 Mayıs 2015, 17:20 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, teknik ekibi, Rize Belediyesi Meclis Üyesi Saffet Kopuz ve Bilgin Kopuz ile beraber Gündoğdu bölgesinde mahalle gezilerine devam etti.

Ekibiyle beraber Gün doğdu bölgesinde, Mezra, Bozkale, Hamidiye, Dağınıksu ve Taşlıdere olmak üzere 5 ayrı mahalleye yapmış olduğu ziyaretler çerçevesinde mahalle sakinleri ve muhtarlar ile bir araya geldi.

Ziyaret etmiş olduğu mahallelerde Rize Belediyesinin hizmetlerinden vatandaşların memnun olduğunu gören Başkan Kasap, kalan eksikleri değerlendirmeye aldı ve Belediyenin hizmet kapısı olduğunu belirterek çalışmaların daha yoğunlaşacağını söyledi.

SİZLERİN MEMNUNİYETİ ÇALIŞMA AZMİMİZİ DAHA ÇOK ARTTIRIYOR...

Mahalle sakinleri ve muhtarlar ile bir araya gelen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap: "Rize Belediye Başkanı olarak halkımızla daha iç içe olmak için gayret gösteriyoruz. Halkın arasında olmak sorunları yerinde incelemek Rize Belediyesi olarak daha kaliteli hizmet vermemize vesile oluyor. Gezdiğimiz mahallelerde vatandaşlarımızın memnuniyeti ile karşılaşıyoruz. Bu demektir ki 1 yıllık Belediye Başkanlığım süresi içerisinde Rize Belediyesi olarak mahallelerimizin sesine kulak vererek gelen talepleri dikkate alıyoruz. Eğer ki dikkate almamış olsaydık bu gün burada sizler bu ilgiyi göstermemiş olurdunuz. Sizlerin bu memnuniyeti bizim daha büyük bir şevk ile hizmet yapmamızı sağlıyor" dedi.

GÖNÜL İSTERKİ HERŞEYİ BİR ANDA YAPALIM....

Başkan Kasap: "Rize Belediyesi olarak mahallelerimizin eksiklerini sırasıyla tamamlamaya çalışıyoruz. Gönül istiyor ki her şeyi bir anda yapalım. Fakat imkanlarımız çerçevesinde çalışmaları sürdürüyoruz. Eksiklikleri görüyor not alıyor ve öncelik sırasına göre elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bugün gündoğdu bölgemizdeki mahallelerimizi geziyoruz. Yolarımızdaki bozuklukları beton ve asfaltlama ile gideriyoruz. Bunun yanında çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Devletimizden aldığımız güç ile beraber daha kalıcı işler başaracağımıza inancım tamdır. Halkımızdan sabır ve birlik beraberlik bekliyorum" dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  05.12.2020
 

05.12.2020..

İzlenme: 7

   
  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 7

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 9

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar