Karakter boyutu :
Rize'de Gözler 7 Haziran’a Çevrildi

Rize'de Gözler 7 Haziran’a Çevrildi

Tarih 01 Haziran 2015, 17:56 Editör reşat tula

AK Parti Rize İl Teşkilatı’nda kuruluşundan bu güne kadar görev yapan teşkilat mensupları düzenlenen yemekte bir araya geldi. Toplantıdan 7 Haziran seçimlerinde birlik ve beraberlik mesajları çıktı.

Toplantıya AK Parti Rize il yönetim kurulu eski üyeleri, teşkilat mensuplarının yanı sıra, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti Rize Milletvekili Adayları Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, Ak Parti Rize İl Eski Başkanı Yılmaz Katmer, AK Parti İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

AVCI, “BİZ AHLAK VE MANEVİYAT PARTİSİYİZ”

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı toplantıda yapmış olduğu konuşmada, “AK Parti Türk siyasi hayatına önemli değerler kazandırmıştır. Biz ahlak ve maneviyat partisiyiz. Diğer partilerde göremediğimiz, çok özgün tutumları AK Parti’de görebilmemiz mümkündür. Aday adayı olup da aday olamayan arkadaşlarımızın tamamının bu süreçte bize vermiş olduğu desteği hiçbir şekilde unutamıyorum. Bu sadece AK Parti’de görebileceğimiz bir durumdur ve bir dava şuuruyla çalışanlar için alınabilecek bir sonuçtur. Yine aynı şekilde milletvekili adayı olmamasına rağmen mevcut milletvekillerimiz Sayın Bakanımız Hayati Bey ve Nusret Bey sanki adaymış gibi çok yoğun bir şekilde bizimle çalıştılar. Zaman birlik beraberlik ve itilafları bir tarafa bırakmak zamanıdır” ifadelerine yer verdi.

BİRLİK VE BERABERLİK HİZMETLERİN DEVAMINI SAĞLAYACAK

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, “Bu partiyi Rize’de sizlerle beraber kurduk. Rize’nin ilçelerini ve köylerini dolaşarak, bu partinin filizlenmesini ve kök salmasını sağladık. Bizim saldığımız bu kökler ve attığımız adımlar, bu gün dünyanın en büyük siyasal oluşumu olarak karşımıza çıktı. Birlik ve beraberliğimiz, kenetlenme duygumuz inşallah daha sıkı, daha kuvvetli olsun ki, gerek bu ülkeye gerekse bizden medet uman dünya insanlığına hizmet yetiştirmeye devam edelim” dedi.

RİZE’DE HİZMETLER İÇİN BÜYÜK BİR UYUM

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Son bir yıl içerisinde geliştirmiş olduğumuz çalışmaların uygulama noktasına gelmiş bulunmaktayız. Bu tamamıyla Rize’de yakalanmış olan birlik ve berberliğin bir ürünüdür. Bu şekilde devam edildiği sürece Rize için ortaya konan projelerin gerçekleşmemesi için hiçbir neden yoktur” dedi.

BÜYÜK BAŞARILAR BU BERABERLİKLE GELDİ

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hikmet Ayar, “Hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Bu, hiçbir partide bu güne kadar görülmemiş birlik ve beraberliktir. Bu başarıların altında yatan sır unsur işte budur” diye konuştu.

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, “Rize teşkilatının bütün kademelerinde görev yapan arkadaşlarımız buraya geldiniz ve şunu söylüyorsunuz “Biz AK Parti’yle berber yürüyoruz. Biz birlikteyiz. Biz güçlüyüz. Biz Recep Tayyip Erdoğan’ı, yiğit adamı, uzun adamı, milletin adamını, çok seviyoruz”. 7 Haziran’da sandıklardan şunu söyleyeceğiz: Durmak yok yola devam!” şeklinde konuştu.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti Rize İl Eski Başkanı Yılmaz Katmer, “Var gücümüzle çalışarak yeni Türkiye’nin başlangıcı olan 7 Haziranın akşamı hep beraber bu ülkeye damgamızı vuracağız. 7 Haziran seçimlerimizin ülkemize ve Rize’mize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 3

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 8

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar