Karakter boyutu :
6 MAHALLE MUHTARI BAŞKAN KASAP’I KUCAKLADI

6 MAHALLE MUHTARI BAŞKAN KASAP’I KUCAKLADI

Tarih 02 Haziran 2015, 09:49 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize mahallelerine hizmet sunumunda Muhtar ve hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor.

Rize deki mahalle muhtarları ve hemşehrileriyle toplantılar düzenleyerek istişareler doğrultusunda hizmetler üreten Başkan Kasap, Pehlivantaşı, Yeni mahalle, Değirmendere, Eminettin, Camiönü ve Kale mahallelerinde teveccühle karşılandı.

Beraberinde teknik ekiple birlikte Başkan Kasap, Pehlivantaşı, Yeni mahalle, Değirmendere, Eminettin, Camiönü ve Kale mahallelerindeki sorunları yerinde inceleyerek hemşehrileriyle istişarelerde bulundu.

BAŞKAN KASAP,”GÖRÜŞLERİNİZ BİZE YOL GÖSTERİYOR”

Başkan Kasap, “Mahalle sakinlerimizi ziyaret ederek, sorunları yerinde tespit etmek ve kalıcı çözümler bulmak için siz hemşehrilerimizin görüşleri bize yol gösteriyor. Bu anlamda mahalle sakinleri ve Muhtarlarımızın taleplerini not alıp kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Kasap, son olarak inceleme yaptığı Kale mahallesi toplantısının ardından Belediye bünyesinde işletilen Kale Aile Çay Bahçesi ve Kale surlarında yapılan çalışmaları inceledi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI