Karakter boyutu :
Küçük Sanayi Sitesi Tamamlanıyor

Küçük Sanayi Sitesi Tamamlanıyor

Tarih 03 Haziran 2015, 15:43 Editör reşat tula

Rize’de yapımı devam eden Küçük Sanayi Sitesi’nde çalışmalar hızla devam ediyor. Bu yıl Ekim ayında tamamlanacak olan sanayi sitesinin 2. Kademesi için de ihale yapıldı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Yardımcısı Prof. Dr. Davut Kavronoğlu Rize’de yapımı devam eden Çiftekavak Mahallesi’ndeki Küçük Sanayi Sitesin’de çalışmaların son durumunu inceledi.

RİZE’YE NEFES ALDIRACAK PROJE

Karal, “Rize merkezdeki şehircilik ve çevreyi tehdit eden unsurlar anlamında, burası Rize’ye ciddi bir nefes aldıracaktır. Özellikle binalar arasında sıkışmış kalmış, insanlarımızı çevre ve görüntü kirliliği açısından rahatsız eden işyerlerimizin bu bölgeye taşınmasına bizler de öncülük edeceğiz. Sayın Bakan Yardımcımıza ve müteşebbis heyetine bu çalışmaları bir fiil takip ettikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

RİZE’YE YENİ İSTİHDAM ALANLARI

Kavronoğlu, “Burada 129 tane işyeri faaliyete geçecek ve inşallah 10’uncu ayda da tamamlanmış olacak. Şu anda inşaatın büyük bir kısmı bitmiş durumda ve ince işçiliği tamamlanmaktadır. Esnaflarımız modern ve tertemiz işyerlerine kavuşacaklardır. Rize’mize yeni istihdam alanları sağlanacaktır. Buranın 2. Kademe inşaatının da ihalesi yapıldı. Bir sonraki seneye de inşallah orası faaliyete geçecektir. Rize’nin ihtiyaçları istikametinde burayı genişletmeye devam edeceğiz” dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  23.10.2020
 

23.10.2020..

İzlenme: 7

   
  22.10.2020
 

22.10.2020..

İzlenme: 25

   
  21.10.2020
 

21.10.2020..

İzlenme: 22

   
  20.10.2020
 

20.10.2020..

İzlenme: 24

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

Tüm videolar