Karakter boyutu :
Başkan Kasap'a 53 Numaralı Forma Hediye Edildi ...

Başkan Kasap'a 53 Numaralı Forma Hediye Edildi ...

Tarih 05 Haziran 2015, 09:21 Editör reşat tula

Rize Sağırspor Kulübü Başkanı Mehmet Sukas ve kulüp yönetimi Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ı makamında ziyaret etti.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ı makamında ziyaret eden Rize Sağırspor Kulübü Başkanı Mehmet Sukas ve kulüp yönetimi, özel olarak hazırlatmış oldukları 53 numaralı formayı Başkan Kasap'a hediye ettiler.

Sohbet havasında geçen ziyarette Kendisine yapılan bu jestten son derece memnun olduğunu belirten Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, "Başarının engel tanımadığını ve engelli bireylerin toplumun bir parçası olduğunu, hayatın her alanında farklı dallarda başarı göstermelerinin ise kendisini mutlu ettiğini" söyledi.

Kulüp Başkanı Mehmet Sukas, takımın başarılı çalışmalarından söz ederek," Rize Belediyesi olarak şehrimizde engellilerimiz için yapılan çalışmalardan ötürü Başkan Kasap'a teşekkür etti. Ayrıca Kulüp Başkanı Sukas, Kulüp yönetiminden, aynı zamanda Federasyon As Başkanlığı görevinde bulunan Rafet Şentürk'ün yakın bir zamanda Ankara'da yapılacak Federasyon toplantısının ardından Milli takım ile beraber Almanya'ya gideceğini orada görev alacağını" söyledi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 4

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 15

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 9

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar