Karakter boyutu :
Başkan Kasap'a 53 Numaralı Forma Hediye Edildi ...

Başkan Kasap'a 53 Numaralı Forma Hediye Edildi ...

Tarih 05 Haziran 2015, 09:21 Editör reşat tula

Rize Sağırspor Kulübü Başkanı Mehmet Sukas ve kulüp yönetimi Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ı makamında ziyaret etti.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ı makamında ziyaret eden Rize Sağırspor Kulübü Başkanı Mehmet Sukas ve kulüp yönetimi, özel olarak hazırlatmış oldukları 53 numaralı formayı Başkan Kasap'a hediye ettiler.

Sohbet havasında geçen ziyarette Kendisine yapılan bu jestten son derece memnun olduğunu belirten Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, "Başarının engel tanımadığını ve engelli bireylerin toplumun bir parçası olduğunu, hayatın her alanında farklı dallarda başarı göstermelerinin ise kendisini mutlu ettiğini" söyledi.

Kulüp Başkanı Mehmet Sukas, takımın başarılı çalışmalarından söz ederek," Rize Belediyesi olarak şehrimizde engellilerimiz için yapılan çalışmalardan ötürü Başkan Kasap'a teşekkür etti. Ayrıca Kulüp Başkanı Sukas, Kulüp yönetiminden, aynı zamanda Federasyon As Başkanlığı görevinde bulunan Rafet Şentürk'ün yakın bir zamanda Ankara'da yapılacak Federasyon toplantısının ardından Milli takım ile beraber Almanya'ya gideceğini orada görev alacağını" söyledi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI