Karakter boyutu :
İFTİRAYI EN İYİ ONLAR BİLİR !

İFTİRAYI EN İYİ ONLAR BİLİR !

Tarih 05 Haziran 2015, 09:36 Editör reşat tula

BİR SEROK AHMET’İN RİZE KONUŞMA METNİNİ ALSINLAR OKUSUNLAR BİR DE GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN DR. DEVLET BAHÇELİ’NİN KONUŞMA METNİNİ ALSINLAR OKUSUNLAR KARŞILAŞTIRSINLAR.

Değerli Basın Mensupları,

Rize’de son iki gündür AKP İl Başkanlığı tarafından Muhtarlara yazıldığı söylenen AKP dışında oy kullanacak Rizelilerin fişlenmesi yönünde bir baskı mektubu konuşulmaktadır. Parti sözcüleri ise bunun bizim tarafımızdan ortaya atılmış bir iftira olduğunu iddia etmektedirler. Bu ifade tamamen asılsızdır. Benimle röportaj yapan bir grup gazeteci bana CHP Adayı Kenan Bıyık tarafından kendilerine bu yönde bir açıklama yapıldığı benim bu konuda bilgi sahibi olup olmadığım sorulmuştur.

Kendilerine karşı kullanılan ifade aynen şu şekildedir;

“Benim elimde bu yönde bir belge yok, ben asla belgesiz konuşmam, ancak bunlardan her şey beklenir, zira Serok Ahmet’in mitinginde bunlar okulları boşalttılar, öğretmenleri ve öğrencileri miting alanına zorla doldurdular, Çaykur İşçileri kart basın gidin izinlisiniz dediler, muhtarlara alana vatandaş getirin dediler, bugün de kimsenin tanımadığı, bilmediği bir meczubun söylediğini iddia ettikleri veya bizzat kendi söylettikleri deli saçması sözler üzerinden Sayın Cumhurbaşkanı sözde tehlikedeymiş gibi sahte algı oluşturarak düzenledikleri yürüyüşe muhtarları katılmaları ve katılım sağlamaları için zorlamaktadırlar. Bu deli saçması sözler ile Sayın Cumhurbaşkanı üzerinden oluşturulan algı tutmaz, Rizeli artık buna kanmaz. Siz asıl şu bakanınızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da ruhsat verdiği PKK'nın vergi alıp kaçak çay paketlediği çay paketleme tesisleri aleyhine yürüyüş organize edin, Rizelinin kanını emen bu işlere karşı yürüyüş düzenleyin

Bu ifadelerin dışında ki tüm sözler bana ait değildir. O bakımdan açıklama yapan AKP sözcülerini uyarıyorum. Doğruyu araştırıp öyle konuşsunlar. Ancak başka bir gerçek var o da MHP’nin Rize’den Vekil ve Vekiller çıkaracağı korkusu ile aklı başından giden AKP’nin HDP-PKK ile yakınlaşma, HDP’yi eleştirmeme ve HDP ile koalisyon hazırlıkları olduğunu iddia ederek partimiz hakkında bir dizi akıl almaz açıklamalarda ve iftiralarda bulunmasıdır. Oslo Görüşmelerinde terör örgütü ile masaya oturup Türk Toprağı Anadolu’yu pazarlığa açan, İmralı Adasında ki caniyi Türk Siyasetinin göbeğine oturtup, onu kahraman yapan , hem Osmanlıcı, hem Atatürkçü geçinip HDP’li bölücü uzantıları ile Dolmabahçe Saraylarında eli kanlı çete elebaşılarının 10 Maddelik ihanet belgelerini açıklayan, Şarkıcı kılıklı bölücü teröristleri baş tacı yapıp, onlarla aile fotoğrafı çektiren, Kobane’de ki teröristlere selam gönderen, esas duruş çakanların bu iftiraları bizlere yöneltmeleri akıl dışı mantık dışıdır.

Rize ve Rizeliler için kimlerin ne konuştuğunu, Rize’nin Çayına, projelerine, Çaykur Mevsimlik işçilerine kimlerin sahip çıktığını anlamak için;

SEROK AHMET’İN RİZE KONUŞMA METNİ İLE GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN DR. DEVLET BAHÇELİ’NİN KONUŞMA METNİNİN KARŞILAŞTIRILMASI YETERLİDİR.

O. Cem Kazmaz

MHP MYK Üyesi

MHP Rize Milletvekili Adayı


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI