Karakter boyutu :
Rize Başkan'ına Sahip Çıktı !

Rize Başkan'ına Sahip Çıktı !

Tarih 06 Haziran 2015, 15:45 Editör reşat tula

Rize hemşerisi Recep Tayyip Erdoğan`a sahip çıktı. Cumhuriyet Meydanında başlayan ve binlerce kişinin katıldığı yürüyüşte Rize’den güçlü bir ses yükseldi.

Burada ilk konuşmayı yapan Ak Parti İl Başkanı Muhammed Avcı, “Bu gün seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmak için bu yürüyüşü düzenledik. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde HDP Genel Başkanı Demirtaş, Erdoğan’ı başkan yapmayacağız dedi. Ama biz vereceğimiz destekle hemşerimizi Türkiye Cumhuriyeti ilk başkanı yapacağız. Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Ak Parti Milletvekili adayı Osman Aşkın Bak “Rize’nin bir kez daha milletin adamını sevdiğini gösterdiniz. Size onun selamını getirdim. Bir kez daha uzun adamın arkasında durdunuz. Sizlerle gurur duyuyoruz. 7 Haziran’da diğer partileri sandığa gömeceğiz. Rizeliler 7 Haziran’da tüm dış güçlere tokat vuracak. Burası Rize, Rizeli arkanda yürü Recep Tayyip Erdoğan. Seçim akşamı da buradan  Cumhurbaşkanına mesaj vereceğiz” diye konuştu. 


Ak Parti Milletvekili adayı Hikmet Ayar, “Bugün Rize yeni bir destan yazacağının mesajını vermiştir. Pazar günü Rize’den yine zafer sesleri yükselecektir” ifadelerini kullandı.


Ak Parti Milletvekili Hasan Karal, “Sizler çok büyüksünüz. Sizler muhtar bile olmaz denen Recep Tayyip Erdoğan’ı dünya lideri yaptınız. Pazar günü İsraili kahretmeye hazırmısınız. Sisi’yi kahretmeye hazır mısınız. Bunların tek hedefi var dünya liderimizin başını önüne eğdirtmektir. Bizler onun başını yere eğdirtmeyeceğiz.  Pazar günü sadece bizim değil dünya mazlumlarının bayramını kutlamak için tekrar buluşmak üzere hepinizi Allah’a emanet ediyorum” şeklinde konuştu.   


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 2

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 7

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar