Karakter boyutu :
AK Parti Rize, Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Rize, Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor

Tarih 13 Haziran 2015, 11:21 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, dün başladıkları teşekkür ziyaretlerine bugün de devam ettiler. Rize’nin yeni milletvekilleri bugün, Rize Merkez, Kalkandere, İkizdere, İyidere, Derepazarı ilçeleri ile Kendirli, Muradiye ve Çaykent beldelerini ziyaret ettiler. Türkiye birincisi olan Rize’de vatandaşlarla bir araya gelerek kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

Karal, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada, “Ülkemizi bir dünya ülkesi yapma yolunda verdiğimiz bu mücadelede bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Bizim davamız büyük bir davadır. Bizim hareketimiz öyle seçimden seçime kesintiye uğrayacak bir hareket değildir. Allah’a hamdolsun ki 9 seçimde olduğu gibi bu seçimde de AK Parti 1. Parti olmuştur. 258 milletvekili olarak en yakın rakibimize iki kat fark attık. Ama tek başına hükümeti kurma görevini milletimiz bize vermedi. İnşallah alacağımız karar ve yapacağımız istişareler sonucunda ülkemizi yeniden istikrarlı günlerine kavuşturacağız. Sizin bize vermiş olduğunuz desteğin hakkını bizler vereceğiz. Sizi mahcup etmeyeceğiz. Türkiye Büyük Millet Meclisinde sizin duygularınızı ve düşüncellerinizi ne pahasına olursa olsun temsil etmeye ve savunmaya devam edeceğiz. Durmak yok yola devam diyoruz.” dedi.

Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  30.10.2020
 

30.10.2020..

İzlenme: 4

   
  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 12

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar