Karakter boyutu :
Sütlüoğlu Geleneğini Bozmadı

Sütlüoğlu Geleneğini Bozmadı

Tarih 19 Haziran 2015, 16:36 Editör reşat tula

ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Ramazan ayının ilk iftarını önceki Ramazanlarda olduğu gibi bu Ramazan da fabrika çalışanları ile birlikte yaptı.

Genel Müdür Sütlüoğlu 1. Sürgün yaş çay alımlarının devam ettiği günlere denk gelen Ramazan’da görevlerini aksatmadan devam eden tüm ÇAYKUR çalışanlarına teşekkür etti.

ÇAYKUR Cumhuriyet Çay Fabrikasında gerçekleştirilen iftar yemeğine ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Rize Müftüsü Yusuf Doğan, ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcıları Dr. Turgay Turna, Süleyman Pınarbaş, ÇAYKUR Daire Başkanları ve fabrika çalışanları katıldı.

Mübarek Ramazan ayının ÇAYKUR çalışanları ve İslam alemi için hayırlar getirmesini dileyen Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu: “Mübarek Ramazan ayının çalışanlarımız, müstahsillerimiz, şehrimiz, ülkemiz ve insanlık için hayırlar getirmesini diliyorum. 1. Sürgün yaş çay alımları devam ettiği bu günlerde üreticilerimizin çaylarını satma noktasında sıkıntı yaşamaması için üretimimizi aksatmadan sürdürmemizi sağlayan tüm ÇAYKUR çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ramazanınız mübarek olsun. Şehirde herkes iftar yaparken görevinin başında olan ve evinde iftar yapamayan arkadaşlarımızla birlikte bizde iftarımızı fabrikamızda açtık. Onlarla birlikte ilk iftarımızı yapalım istedik. Üreticilerimizin rahat bir Ramazan geçirmesi için görev başında olan tüm çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Ramazan’ın ilk iftar yemeğinin ardından yemeğe katılan Rize Müftüsü Yusuf Doğan iftar duasını yaptı.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  19.09.2020
 

19.09.2020..

İzlenme: 21

   
  18.09.2020
 

18.09.2020..

İzlenme: 27

   
  17.09.2020
 

17.09.2020..

İzlenme: 34

   
  16.09.2020
 

16.09.2020..

İzlenme: 29

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar