Karakter boyutu :
Sütlüoğlu Geleneğini Bozmadı

Sütlüoğlu Geleneğini Bozmadı

Tarih 19 Haziran 2015, 16:36 Editör reşat tula

ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Ramazan ayının ilk iftarını önceki Ramazanlarda olduğu gibi bu Ramazan da fabrika çalışanları ile birlikte yaptı.

Genel Müdür Sütlüoğlu 1. Sürgün yaş çay alımlarının devam ettiği günlere denk gelen Ramazan’da görevlerini aksatmadan devam eden tüm ÇAYKUR çalışanlarına teşekkür etti.

ÇAYKUR Cumhuriyet Çay Fabrikasında gerçekleştirilen iftar yemeğine ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Rize Müftüsü Yusuf Doğan, ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcıları Dr. Turgay Turna, Süleyman Pınarbaş, ÇAYKUR Daire Başkanları ve fabrika çalışanları katıldı.

Mübarek Ramazan ayının ÇAYKUR çalışanları ve İslam alemi için hayırlar getirmesini dileyen Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu: “Mübarek Ramazan ayının çalışanlarımız, müstahsillerimiz, şehrimiz, ülkemiz ve insanlık için hayırlar getirmesini diliyorum. 1. Sürgün yaş çay alımları devam ettiği bu günlerde üreticilerimizin çaylarını satma noktasında sıkıntı yaşamaması için üretimimizi aksatmadan sürdürmemizi sağlayan tüm ÇAYKUR çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ramazanınız mübarek olsun. Şehirde herkes iftar yaparken görevinin başında olan ve evinde iftar yapamayan arkadaşlarımızla birlikte bizde iftarımızı fabrikamızda açtık. Onlarla birlikte ilk iftarımızı yapalım istedik. Üreticilerimizin rahat bir Ramazan geçirmesi için görev başında olan tüm çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Ramazan’ın ilk iftar yemeğinin ardından yemeğe katılan Rize Müftüsü Yusuf Doğan iftar duasını yaptı.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI