Karakter boyutu :
ÇAYKUR CAMİASI İFTARDA BULUŞTU

ÇAYKUR CAMİASI İFTARDA BULUŞTU

Tarih 30 Haziran 2015, 13:13 Editör reşat tula

Ramazan ayı ile birlikte kurum ve kuruluşlar iftar yemekleri düzenlemeye devam ediyor.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün her yıl geleneksel olarak verdiği iftar yemeğine Vali Ersin Yazıcı, Rize Milletvekilleri Hasan Karal, Osman Aşkın Bak, Hikmet Ayar,  Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Kurum Müdürleri, Çaykur Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeleri ve Çaykur çalışanları katıldı. 
Paylaşmak mutluluktur anlayışı ile iftar yemeklerinde bir araya geldiklerini kaydeden Vali Yazıcı, "İnsanların paylaşma, yardımlaşma duygularının geliştiği ve maneviyatın arttığı bir ay olan Ramazan ayında geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor. Düzenlenen bu güzel organizasyonla bizleri bir araya getiren Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu'na ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım" dedi.
Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu da yaptığı açıklamada her yıl yaptıkları iftar programının geleneksel hale geldiğini bundan sonra da devam edeceğini kaydetti. Genel Müdür Sütlüoğlu,  katılımlarından dolayı herkese teşekkürlerini sundu.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI