Karakter boyutu :
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Tarih 10 Temmuz 2015, 10:06 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, İl Özel İdaresi tarafından verilen iftar programına katıldı.

Vali Ersin Yazıcı, İl Özel İdaresi tarafından verilen iftar programına katıldı.
İl Özel İdaresi iftar yemeğine Vali Ersin Yazıcı,  İl Garnizon Komutanı J.Kd. Alb. İsmet Cansaran, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Vali Yardımcıları Şefik Aygöl ve Turan Yılmaz, İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclisi Üyeleri, bazı kurum amirleri ile kurum çalışanları katıldı.
İftarda gönüllerin buluştuğunu belirten Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Şefik Aygöl, "Birlik ve beraberliğimizi en iyi şekilde gösterdiğimiz bu güzel sofraya  iştirak ederek bizleri yalnız bırakmayan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ramazan ayı mübarek olsun. Herkese sağlık ve mutluluk diliyorum." dedi.
Vali Ersin Yazıcı ise Ramazan ayında birlik ve beraberliğin pekiştirildiğini belirterek, " İl Özel İdaremiz,  milletimizin ve Rize'nin menfaatleri doğrultusunda üzerine düşeni yapmaya devam edecektir. Sizleri bu güzel ortamda görmek bizleri çok mutlu etti. Bu birliktelik inşallah her zaman devam eder. Bugün Ramazan vesilesiyle bir araya geldik. Biz büyük bir aileyiz. Bu vesileyle İl Özel İdaresinde çalışan çalışma arkadaşlarımızla beraber olmak istedik. Amacımız daha çok kaynaşmak, aramızdaki sevgiyi, saygıyı daha da arttırmaktır. Sizler ilimize çok önemli hizmetler sunan kardeşlerimizsiniz. Bizler sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Müslümanlar olarak samimi bir ortamda, bu manevi iklimi birlikte hissetmek, Ramazan ayının rahmeti ve bereketi içinde dayanışma ruhumuzu ortaya koymak güzel bir duygu. Bu yemeğin birliğimize, beraberliğimize, dayanışmamıza, kardeşliğimize vesile olmasını diliyorum. Gelecek bayramı da şimdiden tebrik ediyorum."dedi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şefik Aygöl'ü ve İl Özel İdaresi personelini tebrik ettiğini belirten Vali Ersin Yazıcı, Özel İdarenin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiğini söyledi.
İftar programında daha sonra, Vali Ersin Yazıcı ve konuklar çay eşliğinde sohbet ettiler.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI