Karakter boyutu :
GÜCÜNE HER GEÇEN GÜN GÜÇ KATIYOR

GÜCÜNE HER GEÇEN GÜN GÜÇ KATIYOR

Tarih 10 Temmuz 2015, 10:08 Editör reşat tula

Rize İl Özel İdaresi tarafından düzenlenen Yeni Araç ve İş Makineleri Tanıtım Töreni, Vali Ersin Yazıcı'nın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İl Özel İdaresinde düzenlenen Yeni Araç ve İş Makineleri Tanıtım Törenine Vali Ersin Yazıcı, İl Garnizon Komutanı J.Kd. Alb. İsmet Cansaran, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şefik Aygöl,Vali Yardımcısı Turan Yılmaz, İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclisi Üyeleri, bazı kurum amirleri ile kurum çalışanları katıldı.
Yeni alınan ve önceki araçlarla birlikte İl Özel İdaresinin vatandaşlara hizmet noktasında büyük gayretler gösterdiğini belirten Genel Sekreter Şefik Aygöl, "Araç parkımıza dâhil ettiğimiz 5 Adet Greyder, 5 Adet Kamyon,3 adet Lastikli Yükleyici,1 Adet Sabit Kasalı Çekici aracı olmak üzere toplam 14 aracın envantere eklenmesi ile kurumumuzun hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamış olduk." diye konuştu.
Hizmetlerin daha sağlıklı yürütülmesi için araç parkına takviyeler yaptıklarını belirten Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Şefik Aygöl, "Rize'miz altyapı hizmetlerinin yapılması ve korunması noktasında güç bir coğrafyada bulunuyor.  Yeni araçlarımız ile daha büyük ve kapsamlı işleri hep birlikte büyük bir güçle başaracağımıza inanıyorum. Diğer araçlarımızla birlikte çok güçlü bir makine parkına sahibiz ve bu yeni makinelerimizle hem merkezde ve hem de ilçelerimizde çok daha kaliteli hizmetleri milletimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni alınan araçlar gücümüze güç katacaktır.  Sayın Valimize, Milletvekillerimize, İl Genel Meclis Başkanımıza ve İl Genel Meclisin Değerli Üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İlimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.
İl Özel İdare personelinin  yıl boyunca vatandaşa hizmet götürmek için özveriyle çalıştığını ifade eden Vali Yardımcısı Şefik Aygöl, "Ramazan ayında da personelimiz hem oruç tuttu, hem de asfalt döktü ve çalıştılar."dedi.
Törende konuşan İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı ise, "Burada bulunan herkesin ortak paydası ilimize ve değerli insanlarımıza hizmet verip onların yaşamlarını kolaylaştırmaktır. Bütün ekiplerimizle azimle ve gayretle çalışıyoruz. Gerek kışın karla mücadele çalışmasında gerekse de asfalt serme çalışmalarımızda da gördük ki herkes fedakârca çalışıyor. Tabi ki araçsız çalışmak mümkün değil, hizmeti kolaylaştırmak için araçta önemli bir yer tutuyor. Makine parkımıza yeni iş makinelerinin dâhil edilmesinde bize desteklerini esirgemeyen siyasi büyüklerimize teşekkür ediyorum."dedi.
Rize'nin farklı bölgelerinde hizmet verecek olan yeni araçların Rize halkı için hayırlı olması temennisinde bulunarak, araçların anahtarlarını araç operatörlerine teslim eden Vali Ersin Yazıcı, "Bu güzel günde, bu araçların hizmete verilmesi bizim için gerçekten çok mutluluk ve heyecan verici. Yapılan güzel çalışmalarla Rize daha da güçlenerek büyüyecektir. Amacımız Rizeli vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmaktır."dedi.
Vali Yazıcı; dünyanın değişip geliştiğini ve ihtiyaçların biri karşılandıkça yeni ihtiyaçların ortaya çıktığını ifade ederek, "Ekip arkadaşlarımın kar mücadelesinde olduğu gibi asfalt çalışmalarında ve diğer çalışmalarda da gerçekten fedakâr ve cefakâr bir şekilde çalıştıklarına bizzat şahit oldum. Rize İl Özel İdaresinde çalışan Genel Sekreterden çaycıya kadar, arazide ofiste çalışan bütün arkadaşlarımı herkesin huzurunda tebrik ediyorum. Bu arkadaşlar gerçekten gönüllerini de ortaya koyarak her türlü olumsuz atmosfere rağmen, zorluklara rağmen canı gönülden istekli bir şekilde görevlerini yerine getiriyorlar. Rize halkına hizmet ediyorlar. Huzurlarınızda arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum ve tebrik ediyorum. Bu güzel araçlarla, güzel insanlarla Rize'nin güzel insanlarına hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 17

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 12

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar