Karakter boyutu :
Gül Rize'de...

Gül Rize'de...

Tarih 11 Temmuz 2015, 10:30 Editör reşat tula

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül,Cumhurbaşkanımızın baba ocağı olan Rize'nin 7 Haziran seçimlerinde göstermiş olduğu güçlü destekten ötürü Rize'ye bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Sabah saatlerinde Trabzon Havaalanından kara yolu ile Rize'ye gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Rize Ziyareti çerçevesinde Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ı makamında ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül'e Rize Milletvekilleri Osman Aşkın Bak, Hikmet Ayar ve Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammet Avcı' eşlik etti.

Öğleden önce Rize'ye ulaşan Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül Cuma namazını Rize Kalesinde bulunan Kale Camiinde kıldı. Cuma namazı sonrası Rize Kalesin'de kısa bir incelemede bulunan Gül daha Sonra Rize Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül ve beraberinde Rize Milletvekilleri Osman Aşkın Bak, Hikmet Ayar ve Ak Parti Rize İl Başkanı Muhammet Avcı 'yı makamında ağırlayan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmalardan ve Rize için geleceğine yönelik düşünülen projelerden bahsetti.

Açıklamasında Başkan Kasap: "Rize Belediyesi olarak Rize'de işe yenilikler yaparak başladık ve bunun yanında halkımızın da bildiği gibi adına 10 numara projeler dediğimiz projelerimiz var. Projelerimizi belirlerken ilimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ona göre değerlendirme yaptık. Hayata geçirme çabası içerisinde olduğumuz projeler Rize'yi ileriye taşıyacak projelerdir. Rize'nin çay dan sonra en önemli gelir kaynağı olan Turizm olduğu için bu manada bir teleferik projemiz var. Dar bir şehir olmamız nedeniyle trafik sorunumuz var. Trafik sorununun çözümü için çalışmalarımız var ve bu manada Güney Çevre Yolu için çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Cumhuriyet Meydanımızı yeniden inşa ediyoruz. Sahil Külliye projemizin Camii kısmının olacağı alanda dolgu çalışmalarımızı tamamladık. İnşallah ilimizde dönemimiz içerisinde güzel çalışmalar yapacağız. İlimize yapmış olduğunuz ziyaretten ve sizleri burada ağırlamaktan mutlu olduk" dedi.

Rize ziyareti kapsamında Rize Belediye Başkanlığını ziyareti çerçevesinde bir açıklama yapan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, konuşmasının başında Rizelilerin 7 Haziran'da göstermiş olduğu büyük destekten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, bu manada Rizelilere ve Parti teşkilatına teşekkür etti. Gül konuşmasında: "Bu sonuç Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketine yakışacak bir tablodur. Yerel yönetimler Ak Parti vizyonunun en önemli göstergelerinden birisidir. Rize Belediyemizin ve bütün Ak Parti belediyelerimizin hizmetleri takdir ile takip ediliyor. Sizlerinde vermiş olduğu bilgilerden gördüğüm kadarıyla gerçekten Rize için güzel düşünceler ortaya koyulmuş ve projeler iniz Rize'nin önünü açacak projelerdir. Genel Başkanlık olarak yerel yönetimlerimizin çalışmalarını takip ediyoruz. Çok şükür ki Rize'de de bir memnuniyet söz konusudur. Belediye hizmetlerimizin daha da güzel olmasını temenni ediyorum" dedi. Açıklamaların ardından Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül'e hediye takdim etti.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI