Karakter boyutu :
İlhan Taşpınar Çaykur’ Veda Etti

İlhan Taşpınar Çaykur’ Veda Etti

Tarih 13 Temmuz 2015, 12:55 Editör reşat tula

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Proje ve İnşaat Dairesi Başkanı İlhan Taşpınar emekliye ayrıldı.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Proje ve İnşaat Dairesi Başkanı İlhan Taşpınar emekliye ayrıldı. 1951 Rize doğumlu olan İlhan Taşpınar, 1975 yılında ÇAYKUR bünyesinde Makine Elektrik Dairesi Başkanlığı’nda Elektrik Teknisyeni olarak göreve başladı; Mühendislik ve Mimarlık Akademisi’nden mezun olan Taşpınar, 2006 yılından itibaren Proje ve İnşaat Dairesi Başkanı olarak görev yapıyordu. Emekliye ayrılan İlhan Taşpınar çalışma arkadaşlarının düzenlemiş olduğu iftar yemeğiyle ÇAYKUR’a veda etti.

ÇAYKUR Sosyal Tesislerinde düzenlenen veda programına Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Genel Müdür Yardımcıları Süleyman Pınarbaş, Dr. Turgay Turna, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve çok sayıda kurum çalışanı katıldı. Kısa bir teşekkür konuşması yapan İlhan Taşpınar; başta Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu olmak üzere programa katılan herkese teşekkür etti.

ÇAYKUR’da çalışmanın, bu kurumdan emekli olmanın kendisi için gurur kaynağı olduğunu dile getiren Taşpınar; Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu’nun yönetimiyle birlikte son 4 yıldır daha aktif bir çalışma içerisinde bulunduklarını, bu süreçte pek çok başarılı proje gerçekleştirildiğini söyledi.

Veda iftarına katılan Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu ise emekliye ayrılan Proje ve İnşaat Dairesi Başkanı İlhan Taşpınar’a bugüne kadar verdiği emeklerden ve yapılan çalışmalarda sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederken yeni hayatında başarılar diledi.

Programın sonunda Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu emekliye ayrılan Taşpınar’a plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI