Karakter boyutu :
Başkan Kasap, Ardahan Kent Konseyi’ni Ağırladı

Başkan Kasap, Ardahan Kent Konseyi’ni Ağırladı

Tarih 29 Temmuz 2015, 17:15 Editör reşat tula

Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan ve yönetim kurulu üyeleri Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Rize Kent Konseyi Başkanı Metin Topçu ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette iki şehir arasında oluşan diyalogun arttırılması konuşuldu.

Şehirlerarası kültürel diyalogun ve bilgi paylaşımının arttırılmasında Ardahan Kent Konseyi’nin Rize ziyaretini faydalı bulduğunu belirten Başkan Kasap, “Coğrafi olarak birbirine yakın olan iki şehrin kültürel olarak da diyaloglarının güçlenmesi için bu ziyareti oldukça faydalı buluyorum. Toplumun her kesiminden insanların bulunduğu Kent Konseyleri yönetimle halk arasında bir köprü oluşturmaktadır. Rize’mizin ve Ardahan’ımızın bilgi paylaşımında bulunması bizleri oldukça memnun etmiştir” dedi.

Rize’ye gerçekleştirmiş oldukları ziyaretin oldukça faydalı geçtiğini aktaran Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan, “Şehrimizin kültürel öğelerini burada tanıştığımız insanlara aktarmak, onlardan öğrendiklerimizi şehrimize taşımak bizler için oldukça faydalıdır. Rize Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap’a bizlere göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Farklı şehirlerdeki kent konseyleri temsilcilerini Rize’de görmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Rize Kent Konseyi Başkanı Metin Topçu, “Bizimle birçok açıdan çok yakın konumda bulunan Ardahan şehrimizin Kent Konseyi temsilcilerini Rize’mizde ağılamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Karşılıklı fikir alışverişi içerisinde olarak çalışmalarımızı daha ileriye taşımaya çalışacağız” şeklinde konuştu.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 3

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 12

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar