Karakter boyutu :
ATMACALAR YÜKSELMEYE DEVAM ETSİN

ATMACALAR YÜKSELMEYE DEVAM ETSİN

Tarih 15 Ağustos 2015, 18:31 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Çaykur Rizespor'a yeni sezonda başarılar diledi.

Vali Yazıcı 2015-2016 futbol sezonu öncesi bir mesaj yayımladı.
Mesajında, spor ve futbol takımlarının bir ilin en büyük tanıtım ayağı olduğunu belirten Vali Ersin Yazıcı, "Her zaman daha yükseğe çıkmayı hedef almamız lazım. "dedi.
Vali Ersin Yazıcı'nın yayımladığı yeni sezon mesajı şöyle;
BAŞKA BİR ÇAYKUR RİZESPOR YOK…
Futbolcusundan hocasına, taraftarından yöneticisine kadar herkesin kararlı bir mücadele sergileyeceğini ifade eden Vali Yazıcı, "Futbolun seyredilmesi ve desteklenmesi gereken bir spor olduğu unutulmamalıdır. Bundan sonraki süreçte de herkes aynı kararlı desteğini sürdürmeli."dedi.
Rize'ye değer katan önemli markalardan biri olan Çaykur Rizespor'un desteklenmesi gerektiğini ifade eden Vali Yazıcı, "Bir ilin takımının Süper Lig'de olması son derece önemli. Bunun önemini alt liglere düştüğü zamanlar anlıyoruz. Diğer illere baktığımızda gerçekten sporla marka olmuş olan iller var. Artık önümüzde yeni bir süreç ve çok daha büyük hedefler var. Bu sene daha da ümitliyiz, takımımızı daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Hep birlikte süper ligdeki takımımızı daha iyi yerlere götürmek için destek vermeliyiz, arkalarında durmalıyız, yanlarında yer almalıyız. Başka bir Çaykur Rizespor yok. Atmacalar yükselmeye devam etsin." ifadelerini kullandı.
YEŞİL-MAVİYE BOYAYALIM…
Bu dönemin hem Çaykur Rizespor hem de Rize için özellikli bir yıl olmasını ümit ettiklerini belirten Vali Yazıcı, "Başarı tüm Rize'nin başarısıdır. Çaykur Rizespor bu kenti bütünleştirdi, sadece Rize'yi değil tüm Türkiye'yi yeşil-maviye boyayalım. Çaykur Rizespor, her zaman kalbimizdeki yerini koruyacaktır.  Çaykur Rizespor'un başarısı için bundan sonra da elimizden geleni yapacağız." dedi.
BİZ EKİBİMİZE GÜVENİYORUZ…
Teknik Direktör ve ekibine başarılar dileyen Vali Yazıcı, "Çaykur Rizespor'umuza yeni sezonda arkalarında olduğumuzu bir daha ifade ediyor, teknik direktörüyle, tüm oyuncularıyla, yönetimiyle, arasına yeni kattığı oyuncularıyla Rize'mizin gururu olan atmacalarımıza tekrar üstün başarılar diliyorum. Biz ekibimize güveniyoruz.  Kadroya yeni katılan genç arkadaşlarımıza Rize'ye hoş geldin diyorum. Umarım burada iyi vakit geçirirler." dedi.
SPORTİF MÜCADELE ÖN PLANDA OLMALI…
Fair-play duygusunun ön planda olduğu, güzel hareketlerin hepsinin alkışlandığı, sonunda hak edenin kazandığı bir sezon olması temennisinde bulunan Vali Yazıcı, "Hikmet Karaman yönetimindeki ve kadrosunu güçlendiren futbol takımımızın özlenen başarıları bize kazandıracağına inanıyorum. Kendisine ve ekibine bu uzun maratonda başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.
BİZİM EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ…
Mesajının son bölümünde Çaykur Rizespor taraftarlarına da seslenen Vali Yazıcı, " Hep birlikte bu takıma destek olalım ki kazanan Rize olsun. Başarı birlik ve beraberlik ile gelir. Birlik ve beraberlik ile inanmışlık bizim en büyük gücümüz. Özveriyle takıma sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum. Güzel ve başarılı günlere hep beraber ulaşırız. Her fırsatta ifade ediyorum: Çaykur Rizespor'u asla sahipsiz bırakmayız. Yönetimden futbolculara kadar başarı için sorumluluk ne kadar fazlaysa; aynı şekilde şehrimizin de başarı konusunda sorumluluğu bulunuyor. Takımımıza desteğimiz devam etmeli. Bu destek burada kalmamalı. Rizeli hemşehrilerimizin tribün desteğiyle başarılı olacağımızı düşünüyorum.Taraftarımızla bir bütünüz. Bu birlikteliğin güzel sonuçlar vereceğine inancım tamdır. Bu takımın başarılı olması sizin elinizde " ifadelerini kullandı.

Spor

Loic Remy: “3 Puan İçin Oraya Gittiğimizi Onlara Göstermemiz Gerekiyor”

Loic Remy: “3 Puan İçin Oraya Gittiğimizi Onlara Göstermemiz Gerekiyor” Süper Lig'in 6. haftasında Demir Grup Sivasspor ile karşılaşacak olan Çaykur Rizespor'un yıldız futbolcusu ...

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Süper Lig'in açılış maçında 11 Eylül Cuma günü Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Çaykur Rizespor, hazırlıkl...