Karakter boyutu :
Piriçelebi Mahallesi Ata Sokak Asfaltlanıyor

Piriçelebi Mahallesi Ata Sokak Asfaltlanıyor

Tarih 18 Ağustos 2015, 17:14 Editör reşat tula

Piriçelebi Mahallesi Ata Sokak Asfaltlanıyor

Rize Belediyesi havaların güneşli devam etmesi ile beraber seri asfalt çalışmalarına her gün farklı bir mahallede devam ediyor.

Son teknoloji kullanılarak yenilenen ve yüksek kapasitede asfalt üretebilen asfalt tesisi sayesinde çalışmalarını sürdüren Rize Belediyesi,seri asfalt çalışmalarını Rize Merkez Piriçelebi mahallesi Ata sokakta sürdürüyor. Yaklaşık 250 metre yolda 250 ton asfalt kullanılarak yapılan çalışma havaların açık olması ile birlikte öncelik sırasına göre diğer mahallelerde de uygulanacak.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ın belirli aralıklarla mahalle muhtarları ile yapmış olduğu toplantılar neticesinde not alınan asfalt ve yol beton çalışmaları öncelik sırasına göre devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap:" Geçen yıl asfalt tesisimizin eski ve yetersiz oluşundan dolayı bozuk olan mahalle yollarımıza yönelik yeterince çalışma yapamadık. Bu nedenle tesisimizi daha modern hale getirerek yeniledik ancak bilindiği üzere asfalt çalışması yapabilmek için havaların müsait olması gerekmektedir. İçerisinde bulunduğumuz 2015 yılı yaz döneminde mahallelerimizde bozuk olan yollarımızı asfalt dökmeyi arzu ediyoruz. Yoğun yağış alan ilimizde havaların müsaade etmesi ile beraber ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mahalle muhtarları ile yapmış olduğumuz toplantılarda bize iletilen talepleri öncelik sırasına göre yerine getirme çabası içerisindeyiz" dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  23.10.2020
 

23.10.2020..

İzlenme: 7

   
  22.10.2020
 

22.10.2020..

İzlenme: 25

   
  21.10.2020
 

21.10.2020..

İzlenme: 23

   
  20.10.2020
 

20.10.2020..

İzlenme: 26

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

Tüm videolar