Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP BİRİM MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

BAŞKAN KASAP BİRİM MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

Tarih 25 Ağustos 2015, 18:22 Editör reşat tula

Rize Belediyesi bünyesinde bulunan birim Müdürlerinin katıldığı değerlendirme toplantısı Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, başkanlığında yapıldı.

Belediye Yemekhane salonunda bugün yapılan toplantıya belediye bünyesinde hizmet veren birim müdürleri katıldı. Müdürlüklerin yaptıkları çalışmaların görüşüldüğü toplantıda Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, toplantıların düzenli bir şekilde devam ettirileceğini söyleyerek şu ifadelere yer verdi ;

BAŞKAN KASAP, VATANDAŞLAR HİZMETE HIZLI BİR ŞEKİLDE ULAŞACAK…

Başkan Kasap: “Bu toplantıdaki amacımız hem arkadaşlarımızın yaptıklarını iletmeleri konusunda bir araç, hem de birimler arasında organize olarak iş birliğini geliştirebilmektir. “Tabiki de yapılan çalışmalarla ilgili olarak şikayetler olacaktır. Burada önemli olan herkesin kendi sorumluluğunu üstlenerek, görevine öncelik vererek bu bilinçle hareket etmesidir. Bu noktada her birimin çalışmalarını günlük olarak ortaya koyabilecekleri bir sistem geliştiriyoruz. Böylece vatandaşların, önerisi ve şikayetinin daha hızlı değerlendirilmesi ve hemşehrilerimizin memnuniyeti sağlanmış olacak. Bizim buradaki tek amacımız vatandaşların hizmete hızlı bir şekilde ulaşmasıdır.” Dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI