Karakter boyutu :
RİZE'DE ÜCRETSİZ

RİZE'DE ÜCRETSİZ "WİFİ " İNTERNET HİZMETİ BAŞLADI.

Tarih 25 Ağustos 2015, 18:23 Editör reşat tula

Vatandaşın interneti daha yaygın kullanabilmesi için Rize Belediyesi tarafından şehir merkezinde uygulamaya konulan "Yönet WİFİ" sistemi kullanıma hazır hale getirildi.

Rize Merkez Tuzcuoğlu Memişağa parkına Rize Belediyesi tarafından yerleştirilen kablosuz internet sistemi sayesinde artık vatandaş cep telefonu, tablet, laptop gibi mobil ağları bulunan cihazlarla haftalık 1800 dk ( 30 ) saat internet hizmetinden faydalanabilecek.

Sistemden faydalanmak isteyen vatandaşlar tek yapması gereken, ellerindeki mobil ağ hizmeti bulunan cihaz ile Rize Belediyesi "WİFİ " ağını bularak kendisine ait kullanıcı adı ve şifre almaları yeterli oluyor.

Vatandaşın hizmetine sunulan bu uygulama konusunda açıklama yapan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap : "Şehrimizin bazı bölgelerine yerleştirmeyi düşündüğümüz ücretsiz internet yani WİFİ olarak adlandırılan kablosuz internet sistemini Rize Belediyesi olarak merkez Memişağa parkında kullanıma açmış bulunmaktayız. Bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlarımız sisteme cihazlarından bağlanarak almış oldukları kullanıcı adı ve şifre sayesinde sistemden faydalanabilecekler. Aynı cihazdan haftalık olarak 1800 dk yani 30 saat bağlanabilecekler. Halkımıza ücretsiz sunmuş olduğumuz kablosuz internetimiz sayesinde aynı zamanda ilimize misafir gelen vatandaşlarımızda varsa internet ortamında yapması gereken bir işlemi anında işlemini hızlı bir şekilde yapabilecek. Günümüzde gelişmiş ülkelerde ve bazı büyükşehirlerimizde kullanılmakta olan bu hizmeti ilimize kazandırmaktan mutluyuz. WİFİ sistemimizi yoğun kullanım durumunda şehrin diğer bölgelerinde de yaygınlaştırmayı düşünüyoruz. İlimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  30.10.2020
 

30.10.2020..

İzlenme: 4

   
  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 12

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar