Karakter boyutu :
Elektrik Arızaları Hızla Onarılıyor

Elektrik Arızaları Hızla Onarılıyor

Tarih 25 Ağustos 2015, 18:27 Editör reşat tula

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Rize Müdürlüğü, Güneysu ilçesinde muhtelif noktalarda iletken kopmaları ve direk devrilmeleri ile enerji nakil hatlarında meydana gelen hasarları hızla onarıyor.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Rize Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 23-24 Ağustos tarihleri arasında Rize genelinde etkili olan aşırı yağış ve sel tahribatı sonucunda Güneysu İlçesi kırsalı elektrik şebekesi üzerindeki enerji nakil hatlarında direk devrilmeleri, tel kopmaları, trafo arızaları ile bölge üzerinde bulunan HES’lerin şebekelerimize bağlantı noktalarında maddi hasarlara bağlı enerji kesintileri meydana gelmiştir.
Dere yatakları üzerinde bulunan yollarda su taşmalarına bağlı ulaşım engeli bulunması nedeniyle Karayolları ve Özel İdare Genel Sekreterliği tarafından yoğun bir çalışma yürütülmektedir. Bölgede oluşan elektrik arızalarına anında müdahale edilmesi için Rize İl Müdürlüğümüz tarafından 30 kişilik teknik ekiple kriz masası oluşturularak, Karayolları ve Özel İdare Genel Sekreterliği tarafından ulaşım sağlanan bölgelerde hasar tespiti yapılarak arızalara anında müdahale edilmektedir.
Şirketin tüm imkânları seferber edilerek çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmekte olup gün içerisinde tüm bölgemize enerji verilmesi planlanmaktadır.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 4

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 15

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 9

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar