Karakter boyutu :
Sütlüoğlu’ndan Edirne Valisi’ne ziyaret

Sütlüoğlu’ndan Edirne Valisi’ne ziyaret

Tarih 25 Ağustos 2015, 18:34 Editör reşat tula

Marmara bölgesinde bulunan çay bayilerine bir dizi inceleme ve denetleme gezisinde bulunan Çay İşletmeleri Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret etti.

Çaykur bayileri ile temas kurmaya önem veren Sütlüoğlu, bu sefer Marmara ve Trakya’da yer alan bayilere inceleme ziyareti gerçekleştirdi.

 Bölgede incelemeler yapan Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret etti. Vali Dursun Ali Şahin’le bir süre sohbet eden Genel Müdür Sütlüoğlu Vali Şahin’e Çaykur’un prestij ürünü olan ‘beyaz çay’ takdim etti.

 Beyaz çayın üretiminin büyük özen ve çaba gerektirdiğini söyleyen Genel Müdür Sütlüoğlu, beyaz çayın faydalarından da bahsetti.

Tatlı ve fındıksı aroması olan beyaz çayın özel yöntemlerle muhafaza edildiğini belirten Genel Müdür Sütlüoğlu, ‘’Beyaz çay ferahlatıcı özelliğe sahip bir çay olup sağlık üzerinde sayısız olumlu etkisinin yanında cilt üzerinde yaşlanmayı geciktirici etkisi ile de adeta bir gençlik iksiridir’’ dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI