Karakter boyutu :
ŞEHİRİÇİ MİNİBÜSLERİ TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞMELİ

ŞEHİRİÇİ MİNİBÜSLERİ TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞMELİ

Tarih 27 Ağustos 2015, 14:36 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, toplu taşıma kalitesini arttırmak için şehiriçi minibüs hattı ve Gündoğdu hattının tek çatı altında birleştirilmesi amacıyla toplantı yaptı.

Rize Şehiriçi, İslampaşa, Sanayi, Araştırma Hastahanesi, Fener, Çiftekavak ve Gündoğdu Rize hatlarında taşımacılık yapan minibüs kooperatiflerinin daha güçlü bir hale gelmek için tek çatı altında birleşmesi konusunda Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ la fikir alışverişinde bulundular.

BAŞKAN KASAP, VATANDAŞ KONFORLU GÜVENİLİR BİR TAŞIMACILIK İSTİYOR

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yaptığı açıklamada; “Halkın kesintisiz erişilebilir toplu taşıma kalitesini arttırmak amacıyla Şehiriçi hattı ile Gündoğdu hattının tek çatı altında birleştirilmesi hususunda yaptığımız toplantı da karşılıklı görüşler beyan edilmiştir. Kooperatiflerin merak ettikleri konularda fikir alışverişleri sağlanmıştır. Genel kurulları neticesinde tek çatı altında birleşme kararı almalarıyla daha da güçlü bir hale gelecekleri kanısındayım”dedi. Başkan Kasap, amacımız vatandaşımıza daha kaliteli, ilimizin bir ucundan diğer ucuna konforlu güvenilir bir taşıma hizmeti sunmak. Söz konusu hatların kullanılması ve işletilmesinde tek yetkili Rize Belediyesi olduğundan burada kimsenin kimseye rakip olmayacağı, tarafların memnuniyeti ile değişen ve gelişen şehrimize yakışır şekilde toplu taşıma hizmeti vermek için ilk adımımızda herkesin daha duyarlı olması gerekir.”şeklinde konuştu.

Toplantıya, Şehir içi minibüs kooperatif Başkanı Sultan Dinç ve yönetimi, Gündoğdu minibüs kooperatif Başkanı Mehmet Kopuz ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcıları Sultan Yılmaz, Şakir Mollayakupoğlu ,İsmail Hakkı Soba, Mustafa Altay, Mehmet Yoldaş Ulaşım Hizmetleri Müdürü Suzan Avcı ve Otobüs İşletme Amiri Celal Sarı katıldı.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 3

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 8

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar