Karakter boyutu :
ŞEHİRİÇİ MİNİBÜSLERİ TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞMELİ

ŞEHİRİÇİ MİNİBÜSLERİ TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞMELİ

Tarih 27 Ağustos 2015, 14:36 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, toplu taşıma kalitesini arttırmak için şehiriçi minibüs hattı ve Gündoğdu hattının tek çatı altında birleştirilmesi amacıyla toplantı yaptı.

Rize Şehiriçi, İslampaşa, Sanayi, Araştırma Hastahanesi, Fener, Çiftekavak ve Gündoğdu Rize hatlarında taşımacılık yapan minibüs kooperatiflerinin daha güçlü bir hale gelmek için tek çatı altında birleşmesi konusunda Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ la fikir alışverişinde bulundular.

BAŞKAN KASAP, VATANDAŞ KONFORLU GÜVENİLİR BİR TAŞIMACILIK İSTİYOR

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yaptığı açıklamada; “Halkın kesintisiz erişilebilir toplu taşıma kalitesini arttırmak amacıyla Şehiriçi hattı ile Gündoğdu hattının tek çatı altında birleştirilmesi hususunda yaptığımız toplantı da karşılıklı görüşler beyan edilmiştir. Kooperatiflerin merak ettikleri konularda fikir alışverişleri sağlanmıştır. Genel kurulları neticesinde tek çatı altında birleşme kararı almalarıyla daha da güçlü bir hale gelecekleri kanısındayım”dedi. Başkan Kasap, amacımız vatandaşımıza daha kaliteli, ilimizin bir ucundan diğer ucuna konforlu güvenilir bir taşıma hizmeti sunmak. Söz konusu hatların kullanılması ve işletilmesinde tek yetkili Rize Belediyesi olduğundan burada kimsenin kimseye rakip olmayacağı, tarafların memnuniyeti ile değişen ve gelişen şehrimize yakışır şekilde toplu taşıma hizmeti vermek için ilk adımımızda herkesin daha duyarlı olması gerekir.”şeklinde konuştu.

Toplantıya, Şehir içi minibüs kooperatif Başkanı Sultan Dinç ve yönetimi, Gündoğdu minibüs kooperatif Başkanı Mehmet Kopuz ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcıları Sultan Yılmaz, Şakir Mollayakupoğlu ,İsmail Hakkı Soba, Mustafa Altay, Mehmet Yoldaş Ulaşım Hizmetleri Müdürü Suzan Avcı ve Otobüs İşletme Amiri Celal Sarı katıldı.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI