Karakter boyutu :
HOPALI SELZEDELERİ RİZE BELEDİYESİ YALNIZ BIRAKMIYOR

HOPALI SELZEDELERİ RİZE BELEDİYESİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Tarih 29 Ağustos 2015, 11:27 Editör reşat tula

Artvin’in Hopa ilçesinde yaşanan sel felaketinin hemen ardından harekete geçen Rize Belediyesi , bölgede makine ekipman ve personeliyle yardım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve eşi Menduha Kasap, yaşanan sel felaketini yakından takip ederek bugün de Sosyal Hizmet Ofisinden 500 kişilik giyecek yardımını Hopa Belediyesine ulaştırdılar.

BELEDİYE SOSYAL HİZMETLERİ ALARMDA…

Hopa’da meydana gelen su baskınları ve Heyelanların hemen ardından Rize Belediyesi Sosyal hizmet Ofisi alarm durumuna geçerek, Belediye Başkanı Reşat Kasap’ın eşi Menduha Kasap, AK Parti Kadın Kolları ve Sosyal Hizmet Şubesi bölgeye Rize’li esnaf ve Vatandaşların yaptıkları bağışlardan 500 kişinin ihtiyacını karşılayacak giysiyi Hopa Belediyesine ulaştırdılar.

BAYAN KASAP ELBİRLİĞİ İÇERİSİNDE YARALARI SARACAĞIZ…

Bayan Kasap ve beraberindeki ekibi Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’ın eşi Meral Cihan Belediye önünde karşıladı.

Rize Belediye Başkanının eşi Menduha Kasap, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’ı da ziyaret ederek, Başkan Cihan’a “Yaşanan heyelan ve sel felaketinde gözleri yaşartan birçok olay yaşandı. Acımız büyük çok geçmiş olsun. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Birlik ve Beraberlik bağları ile yaraları hep beraber elbirliği içerisinde tüm imkanlarımızı seferber ederek saracağız” diye konuştu.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI