Karakter boyutu :
BÜYÜK ZAFER:30 AĞUSTOS

BÜYÜK ZAFER:30 AĞUSTOS

Tarih 31 Ağustos 2015, 09:04 Editör reşat tula

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93. Yıl Dönümü Kutlandı.

Son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı törenleri sadece çelenk koyma ve tebrikleri kabul şeklinde icra edildi.
Vali Ersin Yazıcı'nın makamında tebrikleri kabul etmesinden sonra 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, Cumhuriyet Meydanında devam etti.
Burada yapılan törende, Vali Ersin Yazıcı, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Semih Coşkun ve Rize Belediye Başkan vekili Ali Rıza Sancaktutan tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk koyuldu. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Aziz Şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak göndere bayrak çekildi. Törene, resmi kurum müdürleri, askeri erkân, siyasi parti il temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra; Jandarma Binbaşı Özgür Özgü tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın önemini anlatan konuşma ile Cumhuriyet Meydanındaki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları sona erdi.
Aziz Şehitlerimiz ve Türk Milletine duyduğumuz saygı gereğince, Valiliğimizce düzenlenmesi planlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93. yılı etkinliklerimiz iptal edilmiştir. Halkımızın bilgisine sunarız.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI