Karakter boyutu :
DEVLET OLARAK VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

DEVLET OLARAK VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Tarih 31 Ağustos 2015, 09:07 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Güneysu İlçesi ve Muradiye Beldesi'nde meydana gelen sel ve heyelan bölgesinde incelemelerde bulundu.

Sel ve heyelan bölgesinde incelemelerde bulunan Vali Ersin Yazıcı'ya, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Güneysu Kaymakamı İhsan Selim Baydaş, Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan, Muradiye Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı, Rize İl Afet ve Acil Durum Müdürü Şakir Kurk ile diğer ilgililer eşlik etti.
ZARARLAR GİDERİLECEKTİR…
Ziyaretler sırasında evlerinde ve işyerlerinde selden dolayı hasar oluşan vatandaşlarımızla birebir konuşan Vali Ersin Yazıcı, hiçbir vatandaşımızın sahipsiz olmadığını, herkese devletin elinin uzatılacağını, oluşan zararın da en kısa zamanda giderileceğini belirtti.
HEPİMİZ VATANDAŞLARIN HİZMETKÂRIYIZ…
Sel felaketinin başladığı andan itibaren tüm kurum ve kuruluşlar olarak çalışmalara derhal başlanıldığını belirten Vali Yazıcı,"İlk andan itibaren sel felaketinin takipçisiydik. Biz elimizden gelen en hızlı şekilde buradaki yaraları sarmak için çalışıyoruz. Bundan da hiç kimsenin şüphesi olmasın. Hepimiz vatandaşların hizmetkârıyız. Vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğunu sağlamak, yüzünü güldürmek, devletin her zaman yanlarında olduğunu hissettirmek bizim görevimiz.  Buradan vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. En büyük tesellimiz can kaybının olmamasıdır. "diye konuştu.
DEVLETİMİZ GÜÇLÜDÜR…
Devletimizin sosyal bir hukuk devleti olduğuna vurgu yapan Vali Yazıcı,"Bu anlamda biz onlara yardımcı olmak için buradayız. Çalışmalar tüm eksikler giderilene kadar devam edecek. Vatandaşlarımız endişe etmesin, devletimiz güçlüdür, Her şey yapılıyor, yapılacaktır. Bunlar hallolur. Kimse merak etmesin, en iyisi yapılır."dedi.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 14

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 13

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 8

   
  22.09.2020
 

22.09.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar