Karakter boyutu :
BELEDİYE PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

BELEDİYE PERSONELİNE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Tarih 01 Eylül 2015, 17:14 Editör reşat tula

Rize Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından Belediye personeline İş Sağlığı Güvenliği ile alakalı eğitim verildi.

Eğitim Seminerine, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Birim Müdürleri ve personeli katıldı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimin sunumu Rize Belediyesi A - Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Esra Bal tarafından gerçekleştirildi. Verilen eğitimde, Asbestle çalışmalarda Sağlık ve Güvenlik önlemlerini içeren konular anlatıldı.

BAŞKAN KASAP EN ÖNEMLİ SORUN İŞ KAZALARI...

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Eğitim alan personele yaptığı açıklamada; “Bilindiği üzere ülkemizdeki en önemli sorunlardan birisi iş kazaları ve meslek hastalıklarıdır. Gerek insani gerekse ekonomik bakımdan oldukça önem arz etmesine rağmen ne yazık ki ülkemizde daha yeni yeni üzerinde durulmaya başlanmıştır. Amacımız; İş sağlığı ve Güvenliği çalışmalarımıza gereken özeni göstererek İş ortamlarınızdaki riskleri ortadan kaldırmak yada en aza indirgemek ve siz çalışanlarımıza sağlıklı bir çalışma ortamı sunmaktır.

AMACIMIZ BİLİNÇLİ PERSONEL OLUŞTURMAK...

Çalışma koşullarınızı olumsuz etkilerden korumak, işinizle sizin aranızda mümkün olan en iyi uyumu sağlamak, sizlere verilecek mesleki eğitimlerle siz çalışanlarımızın, yaptığı işlerde bilinçli bir personel olarak görev aldığını görmek de amaçlarımız arasında yer almaktadır.Siz çalışanlarımızın başına gelebilecek herhangi bir iş kazası veya meslek hastalığında, sadece sizin değil, aynı zamanda bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin de etkilendiğini unutmayınız. Kazasız ve sağlıklı çalışmalar dileğiyle hepinize başarılar diliyorum diye konuştu.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 9

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 9

   
  30.11.2020
 

30.11.2020..

İzlenme: 9

   
  28.11.2020
 

28.11.2020..

İzlenme: 15

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar